Hollandse nieuwe en IOS9
Klacht van RichardTerpstra op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Internetten op 3G doet het niet, geen whatsapp, Facebook, NIETS Lees meer
Bij Hollandsnieuwe zijn 10 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.8/10. Dien een klacht in over Hollandsnieuwe. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hollandsnieuwe biedt voordelige Sim Only abonnementen en geeft je 100% controle over je mobiele kosten. Toch zijn klachten over verbindingen, kosten etcetera... Lees meer >
Hollandsnieuwe is een bedrijf actief in de categorie Mobiele Telefonie. Op Klacht.nl zijn in totaal 3568 klachten gemeld over Hollandsnieuwe. Hiervan zijn er 2273 opgelost (64%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Hollandsnieuwe delen.
De meest voorkomende klachten over Hollandsnieuwe gaan over: telefoon, nieuwe, service, bellen, internet. Op basis van de 3568 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Hollandsnieuwe lost een deel van de klachten op (64%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Hollandsnieuwe:
1. Neem eerst contact op met Hollandsnieuwe — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @hollandsnieuwe
U kunt een klacht over Hollandsnieuwe indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Hollandsnieuwe.
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.561 klachten over Hollandsnieuwe ingediend, waarvan 6 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Mobiele Telefonie, klachtmelden.
Hollandsnieuwe lost 64% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 2.282 van de 3.561 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Hollandsnieuwe gaan over Beschadigd product of pakket van Hollandsnieuwe, Hollandsnieuwe abonnement opzeggen: problemen en ervaringen, Klantenservice problemen met Hollandsnieuwe. Bekijk alle Hollandsnieuwe klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Hollandsnieuwe via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Hollandsnieuwe actief klachten behandelt.
U kunt uw Hollandsnieuwe abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van RichardTerpstra op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Internetten op 3G doet het niet, geen whatsapp, Facebook, NIETS Lees meer
Klacht van labahnski op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Ben nu al een aantal keren naar Bel company geweest omdat ik geen MB krijg. Betaal wel elke maand 25 euro, en krijg geen bericht dat mijn beltegoed is bijgeschreven. Lees meer
Klacht van Telefoonbereik op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Ik ben niet te verstaan bij in en uitgaande telefoongesprekken! Ik heb zo niets aan mijn telefoon. Je sou maar eens in een noodsituatie moeten bellen! Ben hartpatiënt dus u begrijpt hopelijk dat mij dit veel stress geeft! Graag een... Lees meer
Klacht van Naomidb op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Ik heb op 25 september 2015 een telefoon besteld op Hollandsnieuwe.nl. Ik heb deze telefoon zo snel mogelijk nodig, aangezien mijn oude stuk is! Maar pas NADAT ik al besteld én betaald had, kreeg ik de volgende melding: 'Bedankt voor uw bestelling.... Lees meer
Klacht van user-1209873 op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
In juli 2015 heb ik een nieuw abbonement aangevraagd met nummerbehoud bij de Hollandsche Nieuwe. Nummer behoud was geen probleem zeiden ze maar het is nu 16 september en ik zag vanmorgen dat mijn nummerbehoud aanvraag weer is geblokkeerd.... Lees meer
Klacht van Rempsycho op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Al maanden kan ik mijn gebruik en facturen niet inzien. Heb menig keer contact gehad en word steeds maar aan het lijntje gehouden en gevraagd om mijn geduld. Gevraagd of ze de facturen dan kunnen mailen, kreeg vervolgens 5 lege... Lees meer
Klacht van rwt op 30 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
KLACHT 12 mei heb ik een verlening aangevraagd omdat mijn abonnementen (2) bij hollandsnieuwe 7 Juli 2015 zouden aflopen. In juli schijven ze ineens €21.50 en 39.50 af in plaats van €12,- en 15,- Ik heb talloze malen met de klantenservice gebeld, maar... Lees meer
Klacht van hlkoster19751 op 29 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Op de site staat "De Samsung Galaxy S5 Neo is een unieke smartphone met zeer innovatieve features. Niet alleen is het toestel stof- en waterdicht, met de vingerafdrukscanner ben jij de enige die het toestel kan ontgrendelen. Heb deze... Lees meer
Klacht van stefanielakens op 29 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Maanden geleden is er iets op mijn toestel gevallen waardoor er naast de home knop een klein scheurtje zat. Deze gaf verder geen problemen. Nu bleef anderhalve week geleden het scherm zwart. Dus stuurde de telefoon op naar dynafix. Zij... Lees meer
Klacht van mario_blommers op 29 september 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie
Ik zit sinds maart bij hollands nieuwe. Altijd tevreden geweest, maar sinds juli gaat mijn databundel (ik heb 1GB) super snel leeg. Een voorbeeld, ik heb om 1 uur gecheckt hoeveel mb ik nog had voor deze maand, dit was... Lees meer