Klacht: Foute voorlichting bij NS-loket op Schiphol op maandagavond 9 april, ca. 23 uur.

Ron Roetman op 11 april 2018 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 11 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hadden met z’n drieën (mijn vrouw, zoon en ik) een reisje Parijs met de Thalys geboekt. Door de staking hebben we de terugreis met de Thalys geannuleerd en zijn met de bus van Parijs naar Schiphol gereisd. Mijn zoon en ik hadden beiden onze voordeelurenkaart thuis gelaten, maar gelukkig had mijn vrouw haar kaart wel bij zich. Nu probeerden wij bij het loket Schiphol (op maandag 9 april, ca. 23 uur) twee kaarten met samenreiskorting te kopen. Volgens de verkoopster was samenreiskorting al jaren afgeschaft. Wij waren dus genoodzaakt de volle prijs met 1 euro toeslag te betalen. Nu zie ik op de website van de NS dat samenreiskorting nog steeds bestaat.

Gewenste Oplossing:

Ik heb inmiddels teruggaaf van het te veel betaalde voor mijn kaartje al gereclameerd via het klantenservice telefoonnummer van de NS. Het belangrijkste is dat - als ik gelijk heb - het ns personeel goed op de hoogte wordt gehouden over samenreiskorting. Ik zou het daarnaast op prijs stellen als het te veel betaalde bedrag voor mijn zoon (in ieder geval euro 2,40) vergoed wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten