Klacht: wachttijd klantenservice

MC Stoffels op 24 november 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 24 november 2017

Een klant heeft drie keer geprobeerd de klantenservice van NS te bereiken, maar kreeg steeds te horen dat alle medewerkers in gesprek waren. Na meer dan een uur wachten, heeft de klant niemand aan de lijn gehad en vreest dat de actie waarvoor gebeld werd inmiddels verlopen is.

Mijn Klacht:

3 keer gebeld, ruim een uur “al onze medewerkers zijn in gesprek”. Helaas niemand aan de lijn gehad. Tegen de tijd dat er iemand opneemt, is de actie waar ik voor bel waarschijnlijk al verlopen.

Gewenste Oplossing:

Kortere wachttijden. Iemand aan de telefoon krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten