Klacht: Stiltecoupé niet stil

user-1420611 op 21 februari 2018 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

NS klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 21 februari 2018

Er wordt geklaagd over het gebrek aan stilte in de stiltecoupé van de NS op de route van Zwolle naar Zutphen. Ondanks de verwachting van een rustige omgeving, ervaart de klager dat ongeveer 80% van de ritten na Deventer wordt verstoord door reizigers die luidruchtig met elkaar praten. Dit leidt tot frustratie, omdat de klager regelmatig anderen moet aanspreken op hun gedrag.

Mijn Klacht:

Ik zit altijd in de stiltecoupé van Zwolle naar Zutphen en andersom. Echter ca. 80% van mijn ritten (meestal) na Deventer is er altijd iemand die ongegeneerd zit te praten. Het is heel vervelend om constant mensen hierop te wijzen.

Gewenste Oplossing:

Als de stiltecoupé stil is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten