Mijn Klacht:
Daar was die dan een brief dat mijn voordeelurenabonnemnt verlengd was. Jammer dat je daar niet eerder van op de hoogte wordt gesteld!!! Zodat je er nog een keuze in kan maken. Zonder dar je in het gedoe komt waar ik nu in zit!
Na de brief heb ik direct contact opgenomen met de klantenservice, ik kreeg te horen omdat ik al 2 jaar een abonnement voor 29 euro had,ze deze niet nogmaals konden verlengen voor 29 euro… Erg jammer toch?!! Je wilt toch juist de mensen stimuleren om het Ov te gebruiken? Zou je denken? Maaaaar NS niet.
Maar goed dan beëindigen we hem toch gewoon, ook best. Meneer had hem in het systeem gezet, en ik moest alleen nog even met mijn OV langs het station om mijn pasje ervoor langs te halen. Dit moest voor 1 Mei.
Vervolgens wordt er later in de week toch 50 euro afgeschreven, ik had zoiets van wat is dit nou weer. Dus ik heb het uiteraard teruggeboekt..
En toen viel er weer een brief op de mat, met het verzoek de 50 euro te betalen. Maar je gaat niet betalen voor iets wat je niet meer hebt toch?! Ik had het beëindigd.
Aangezien er nog een treinrit gepland stond voor 1 Mei kwam dit goed uit. Dus afgelopen week mijn pasje langs automaat gehaald, zelfs nog geld opgezet. Met het idee mijn abonnement is nu gestopt. Zo had ik het begrepen van de meneer van de klantenservice, ik had overigens ook geen verdere uitleg gekregen of iets. Dus ik ging ervan uit dat het prima was.
Nu kreeg ik vandaag weer een brief op de mat met als ik niet op tijd zou betalen er 40 euro bij zou komen?!!! Wat is dat nu weer voor een onzin?!!
Ik heb direct vanavond contact opgenomen met de klantenservice. Ik kreeg een medewerkster aan de telefoon, zij zou een goed voorbeeld zijn voor hoe je juist NIET iemand te woord moet staan. Ze was niet vriendelijkbegripvol en begon tijdens het gesprek steeds sneller harder en met een geïrriteerde boze toon te praten, waardoor ik merkte dat dat bij mij ook averechts werkte, en uiteindelijk heb ik daarom ook de verbinding verbroken. Tijdens het gesprek kreeg ik het verwijt dat ik het abonnement niet had beëindigd, terwijl ik gewoon had gedaan wat de medewerker van het eerste telefoongesprek me verteld had. Daarnaast zei ze voor ons loopt je abonnement dus gewoon nog. En je moet die 50 euro betalen en anders zouden er wel 40 euro extra kosten bijkomen. Ik zou later wel de restitutie terug krijgen, ze kwam met de reden dat anders het systeem
het niet begreep!!!! Maar dat is toch niet mijn probleem??!!!! Ik gaf aan dat ik heb gedaan wat me verteld is en mijn financiele situatie op dit moment niet heel fijn is, dus ik nu ook niet de ruimte heb om 50 euro voor te schieten voor een systeem!!!!!!!!!!!!!
Ik heb ook geen gebruik meer gemaakt van de korting , al ruim een maand niet meer!!!!
Of ze het nou wel of niet naar mijn zin kon oplossen. Haar manier van praten was allesbehalve prettig!!!!!!
Zij hoort degene te zijn die rustig blijft!!! En ik had haar al in het begin van het gesprek gezegd dat ik geïrriteerd was, dan doe je daar toch wat mee!!!!!!
Gewenste Oplossing:
Niets hoef te betalen “voor te schieten”
En daarbij uitleg krijg over welke stappen ik moet nemen om de beëindiging dan wel af te ronden.


