Spoor Magazine niet ontvangen.
Klacht van Piet Daas op 26 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
We hebben een voordeelurenkaart en ontvangen het Spoor magazine niet. Lees meer
Bij NS zijn 38 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10. Dien een klacht in over NS.
De Nederlandse Spoorwegen, NS is winnaar van de Klacht.nl awards in 2012 en 2013. Ongeveer 7% van de Nederlandse bevolking reist iedere dag per trein.... Lees meer >
NS is een bedrijf actief in de categorie Openbaar Vervoer. Op Klacht.nl zijn in totaal 8709 klachten gemeld over NS. Hiervan zijn er 6743 opgelost (78%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met NS delen.
De meest voorkomende klachten over NS gaan over: trein, abonnement, station, klacht, door. Op basis van de 8709 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. NS lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 78%.
Stappenplan bij een klacht over NS:
1. Neem eerst contact op met NS — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Bij busdiensten gelden vergelijkbare regels. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten en een klachtenprocedure te bieden.
Neem contact op met NS via hun officiële website.
U kunt een klacht over NS indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor NS.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.709 klachten over NS ingediend, waarvan 34 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Openbaar Vervoer, klachtmelden.
NS lost 78% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 6.774 van de 8.709 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over NS gaan over Beschadigd product of pakket van NS, Klantenservice problemen met NS, Retour en terugbetaling problemen met NS. Bekijk alle NS klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met NS door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert NS niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Piet Daas op 26 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
We hebben een voordeelurenkaart en ontvangen het Spoor magazine niet. Lees meer
Klacht van NadiaTakke op 24 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
De intercity van 21:32 op 24 mei had 3 minuten vertraging omdat de trein ineens stil stond, hierover is niks gezegd door de conducteur. Doordat de trein te laat was miste ik op 1 minuut de overstap naar mijn volgende... Lees meer
Klacht van YudeniaR op 24 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Mijn man heeft een abonnement bij de NS weekend vrij reizen. De NS schrijft het automatisch af maar altijd te vroeg wanneer er geen geld op zijn rekening staat. Dus ik krijg altijd een herinnering via de mail met een... Lees meer
Klacht van lisard op 23 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
11 en 12 maart ben ik samen met mijn vriend een weekend naar Amsterdam gereisd vanuit Sittard. Beide dagen hadden wij vertraging meer dan 30 minuten, dit betekend dat je het volledige bedrag terug krijgt. De treintickets waren gecombineerd met... Lees meer
Klacht van DKdeVries94 op 22 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
LS, Deze zomer wilde ik met de nachttrein, een lang gekoesterde wens. Daarom had ik een interrail pas gekocht (2e klas). Vervolgens heb ik Deutsche Bahn (hierna: DB) gebeld voor de reservering in een 1-persoonscompartiment, economy. Helaas stond de verkeerde datum... Lees meer
Klacht van sharderamos op 22 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Ik heb een jaar geleden een abonnement bij jullie stop gezet en dan word er met een automatische incasso alsnog 50€ vandaag afgenomen.., onbeschofte collega die zegt dat er een mail is verstuurd, die ik nooit heb ontvangen en dan... Lees meer
Klacht van samschaaphok op 21 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Zaterdag 20 mei, om 16:05 zat ik met 3 vriendinnen in de trein van Delfzijl naar Groningen. 2 van ons, waaronder ik, hadden een meereiskaart via de spoordeelwinkel gekocht. Toen de conductrice kwam oordeelde ze meteen dat dit geen geldig... Lees meer
Klacht van Winsum-Amsterdam op 21 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Dit is nu de zoveelste keer dat ik met de trein in het weekend van Groningen richting Amsterdam of Utrecht ga en de trein bomvol zit. Of bomvol of werkzaamheden aan het spoor, met veel oponthoud.. Lees meer
Klacht van Suzanne van Leeuwen op 20 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Uit nummer 2 van 2017 haalde ik dit aardig uitziende uitje. Helaas, reserveren (noodzakelijk) via opgegeven 'sdam.nl/spoorschiedam' werkte na 2 uur van allerlei uitproberen nog niet. Uiteindelijk kwam ik er terecht via enorme omwegen (S'DAM: uitgaan, evenementen [etc]>zien & doen>tours & tickets>spoor-special-Schiedam). Later... Lees meer
Klacht van L.E. Kerkhoff op 20 mei 2017 over NS in de categorie Openbaar Vervoer
Het formulier is verzonden Uw referentienummer is:170520-00337716726 Mijn ingezonden gegevens bekijken Mijn bericht BetreftDiscriminatieBerichtMijn dochter en ik zijn vanavond (zaterdag 20 mei 2017, ongeveer 20.00uur) gediscrimineerd geworden door een medewerkers van NS- Leiden centraal (dh. F. Wester). Mijn dochter en ik hebben een probleem... Lees meer