babydoekjes
Klacht van donjaabbink1 op 28 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
de lupilu XXL verpakking zit vol met dubbelzeidig plakband of iets dergelijks. productiecode : 2221119592 545500 Lees meer
Bij Lidl zijn 66 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.0/10. Dien een klacht in over Lidl.
De van oorsprong Duitse supermarktketen Lidl staat bekend om haar lage prijzen. Lidl voorziet u niet alleen van de dagelijkse boodschappen maar ook van... Lees meer >
Lidl is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 9175 klachten gemeld over Lidl. Hiervan zijn er 9075 opgelost (99%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Lidl delen.
De meest voorkomende klachten over Lidl gaan over: lidl, bestelling, garantie, retour, slechte. Op basis van de 9175 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Lidl lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 99%.
Stappenplan bij een klacht over Lidl:
1. Neem eerst contact op met Lidl — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http:www.lidl.nl
Telefoon: 020-7095039
U kunt een klacht over Lidl indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Lidl. U kunt Lidl ook telefonisch bereiken via 020-7095039. Bezoek ook de website van Lidl op http:www.lidl.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.175 klachten over Lidl ingediend, waarvan 61 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Lidl lost 99% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 9.107 van de 9.175 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Lidl gaan over Beschadigd product of pakket van Lidl, Klantenservice problemen met Lidl, Retour en terugbetaling problemen met Lidl. Bekijk alle Lidl klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Lidl telefonisch via 020-7095039, via de website http:www.lidl.nl. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Lidl actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Lidl niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van donjaabbink1 op 28 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
de lupilu XXL verpakking zit vol met dubbelzeidig plakband of iets dergelijks. productiecode : 2221119592 545500 Lees meer
Klacht van Lucash op 28 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Hi, Van het weekend knijptoetjes gekocht bij de LIDL van het merk Milbona (Safari squeezers to go banaan). De eerste die me dochter had gekregen wilde ze na 1 hap niet, ik dacht in eerste instantie dat ze er gewoon geen... Lees meer
Klacht van p.power op 28 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
1e het al gemelde water in de boter klacht is behandelt en alleen de persoon die de klacht heeft gemeld is op de hoogte gesteld gewoon waardeloos ik had dit ook koop nooit geen boter meer bij liddl zo ook de... Lees meer
Klacht van Arie Vugt op 28 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Bij het openen van een flesje kordaat bier merkte ik dat er geen druk op zat (geen sissend geluid) ook smaakte het bier muf na enige dagen nog 1 flesje van het zelfde na controle van het krat bleek dat er... Lees meer
Klacht van H.hakvoort. op 27 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Kan niet meer in de lidl plus app inoggen . Elke geeft hij naar het wachtwoord dit aan There's been an error Sorry, something went wrong. Please go back. BACK Lees meer
Klacht van PJ64cross op 27 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Deze week bij Lidl de Krups EA810B voor 279 euro... adviesprijs 729,99 euro zegt Lidl... maar dat is apert onjuist! Dat is nooit de adviesprijs voor dit apparaat geweest. Sterker nog, bij Krups.nl op de site staat ie met de... Lees meer
Klacht van Elly van Beek op 27 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Voorheen zat de cien shampoo in een doorzichtige fles die je goed in kon drukken om leeg te maken. Nu hebben ze al een tijdje nieuwe verpakking. Een stugge fles waar heel veel in blijft om dat deze flessen te... Lees meer
Klacht van Ward De Vlaminck op 27 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Beste, Bij het eten van ons ontbijt naar dagelijkse gewoonte met Twinkelz hagelslag, moesten wij deze voormiddag tot onze ontzetting vaststellen dat er 1 haar aan een Twinkel hing. Rond dat ene haar is nog heel fijn ander haar gedraaid.... Lees meer
Klacht van Sarina Pabon op 27 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
Wij zijn groot fan van de Harvest Basket kreukelfrieten van Lidl en eten al jaren zeker een of twee zakken per week. Ik weet niet wat er met de frieten is gebeurd, maar de laatste vijf weken zijn alle zakken... Lees meer
Klacht van C op 25 september 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten
De milbona yoghurt perzik smaakt en ruikt naar lijm. Als of de lijm van de verpakking loslaat of zo. Heb ooit bij hooghoud gewerkt en daar gebruikten ze lijm waar de yoghurt naar smaakt en ruikt brr branderig gevoel... Lees meer