ANWB/goud cadeau
Klacht van commerina op 20 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Nou, r zijn al heel wat klachten over binnengekomen. Hoezo cadeau? Niet te achterhalen en de ANWB geeft geen commentaar? Lees meer
Bij ANWB zijn in totaal 3.580 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 275 opgelost (7%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 33 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.2/10 (afgelopen 12 maanden, 13 stemmen), over alle jaren 2.1/10 (437 stemmen). Dien een klacht in over ANWB. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Pech met uw auto? De wegenwacht van ANWB staat paraat om u te helpen. Naast de autoverzekering kunt u ook een reisverzekering afsluiten. Ook geeft ANWB... Lees meer >
Het telefoonnummer van ANWB is 088 269 22 22. ANWB bellen kan Maandag t/m vrijdag 8:30 - 18:00; Zaterdag 10:00 - 16:00.
ANWB is een bedrijf actief in de categorie Pechhulpdiensten. Op Klacht.nl zijn in totaal 3.580 klachten gemeld over ANWB. Hiervan zijn er 275 opgelost (7%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met ANWB delen.
De meest voorkomende klachten over ANWB gaan over: anwb, klacht, pechhulp, auto, lidmaatschap. Op basis van de 3.580 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van ANWB is 7%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over ANWB:
1. Neem eerst contact op met ANWB — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Website: https://www.anwb.nl
Klantenservice: https://www.anwb.nl/formulieren/contact/
Twitter/X: @ANWB
U kunt een klacht over ANWB indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor ANWB. Bezoek ook de website van ANWB op www.anwb.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.580 klachten over ANWB ingediend, waarvan 33 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Pechhulpdiensten, klachtmelden.
Van de klachten over ANWB wordt 7% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 275 van de 3.580 klachten opgelost.
ANWB heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,1 op 10, gebaseerd op 437 beoordelingen.
De meest voorkomende klachten over ANWB gaan over Klantenservice problemen met ANWB. Bekijk alle ANWB klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met ANWB via de website www.anwb.nl, via de supportpagina, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert ANWB niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van commerina op 20 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Nou, r zijn al heel wat klachten over binnengekomen. Hoezo cadeau? Niet te achterhalen en de ANWB geeft geen commentaar? Lees meer
Klacht van Jochem den Dulk op 20 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Door de ANWB word ik als lid (sinds 1971) regelmating geattendeerd op ledenaanbiedingen voor bezoeken aan beurzen als in dit geval Tuinidee en de Lentiade. Hierbij worden flinke ledenkortingen gepresenteerd ten opzichte van de prijs die niet-leden zouden moeten betalen. Dit... Lees meer
Klacht van mlataster op 20 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Deze week afgereist naar nieuw zeeland. 200 sigaretten meegenomen, dit was - en is nog steeds - volgens website ANWB de toegestane hoeveelheid Nieuw zeeland heeft dit echter 3 maanden geleden teruggebracht naar maximaal 50. Ik heb bij aankomst... Lees meer
Klacht van Avalon62 op 19 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Door privé omstandigheden (ernstig ziekbed en overlijden van mijn zus) ben ik in december vorig jaar vergeten de jaarlijkse bijdrage van de ANWB te betalen. Ik heb hier vorige week een herinnering voor gekregen van de ANWB, inclusief € 6... Lees meer
Klacht van r. de bruin op 19 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Vreemd dat je eerst allerlei informatie moet verstrekken voor dat je weet wat je kadootje is. Je moet dus eerst en account aanmaken,,naam,, adres tel,,email,, ext. ect men heeft al alle relatieve informative waarom twee keer, of doen... Lees meer
Klacht van josdoutzenberg op 19 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Geachte lezer ben al een week op zoek naar de gratis verassing,maar helaas niet te vinden. Jullie kunnen jullie vaste klanten beter korting op het lidmaatschap geven. Ik ben zeer ontevrede over de ANWB ,ik betwijfel of ik het komend jaar nog... Lees meer
Klacht van Johan op 16 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Na aanleiding van het opzeggen van mijn lidmaatschap over 2015 op 30-10-2014 heeft men mij een Europees lidmaatschap, in rekening gebracht van €199.00 hier heb ik nooit om gevraagd, ik heb verschillende malen gebeld 4x en 2x... Lees meer
Klacht van tariq op 16 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
een cadeautje speciaal voor mij van anwb maar ik kan helaas niet inloggen op anwb.nl/goud2015 Lees meer
Klacht van nel spierenburg op 16 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
er wordt een presentje beloofd maar kan niet inloggen om te kijken wat het is Lees meer
Klacht van nel spierenburg op 16 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
er wordt een presentje beloofd maar kan niet inloggen om te kijken wat het is Lees meer