Klacht: Nuon zit aan klantbestanden

amroka op 05 juli 2017 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vattenfall has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 juli 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Amroka, We hebben de standen teruggezet. Ik ga nog kijken waarom deze zijn vervallen. Op zich zou dit niet mogen gebeuren. Het is wel zo dat deze standen, wanneer dit via de Termijnbedragmanager wordt gedaan via web, niet worden...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 5 juli 2017

Karst heeft problemen ervaren met zijn meterstanden bij Vattenfall, voorheen Nuon. Hij merkte dat eerdere meterstanden waren verwijderd, wat resulteerde in een onverwachte stijging van zijn verbruik, ondanks dat hij minder thuis was in de warme maand juni. Hij voelt zich benadeeld door de situatie en de hoge kosten van gas.

Mijn Klacht:

Mijn naam is Karst en ik hou elke maand mijn meterstand bij op mijn nuon maar vandaag 28 juni deed ik weer mijn meterstand en toen bleek dat de maanden hiervoor weg waren gehaald ? Vorige maand had ik mijn stand ingevuld en toen bleek dat ik 10% onder mijn verbruik zat maar vadaag zat ik er opeens 6% boven?.Tipisch ik zit in een warme juni maand (bijna niet thuis geweest)en opeens 16% hoger en mijn meterstanden verdwenen en dat een kub gas nu 0,6244 euro kost? Volgens mij wordt ik goed bedonderd.

Gewenste Oplossing:

Nuon moet van mijn meterstanden afblijfen en niet de kosten verhogen bij een vast contact van 3 jaar.Een verschil van 16 %in een warme juni maand kan niet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vattenfall over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Vattenfall

8 jaren geleden - Beste Amroka, Op deze site lezen wij uw klacht over Nuon. Wij gaan dit voor u nakijken. Zodra we meer weten dan laten wij u dat weten. Groet, Joeri

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vattenfall

Heeft op 05 juli 2017 om 13:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Amroka,

We hebben de standen teruggezet. Ik ga nog kijken waarom deze zijn vervallen. Op zich zou dit niet mogen gebeuren. Het is wel zo dat deze standen, wanneer dit via de Termijnbedragmanager wordt gedaan via web, niet worden opgeslagen in het overzicht. Standen via de Nuon App wel.

Groet, Joeri

Alle klachten die gemeld zijn door amroka
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie