Touw in de speltcracker
Klacht van Reintjes op 14 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Vanmorgen vond ik in mijn speltcracker een stukje touw. Lees meer
Bij Tele2 zijn 1 klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Tele2.
Tele2 is een telecomaanbieder die naast telefonie ook interactieve tv en internet aanbiedt. U kunt gebruik maken van alleen mobiele telefonie of kiezen... Lees meer >
Tele2 is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 6052 klachten gemeld over Tele2. Hiervan zijn er 1118 opgelost (19%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Tele2 delen.
De meest voorkomende klachten over Tele2 gaan over: tele, abonnement, internet, telefoon, geld. Op basis van de 6052 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Tele2 is 19%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Tele2:
1. Neem eerst contact op met Tele2 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @Tele2Webcare
U kunt een klacht over Tele2 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Tele2.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.052 klachten over Tele2 ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1, klachtmelden.
Van de klachten over Tele2 wordt 19% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.156 van de 6.052 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Tele2 gaan over Beschadigd product of pakket van Tele2, Klantenservice problemen met Tele2, Retour en terugbetaling problemen met Tele2. Bekijk alle Tele2 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Tele2 via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Tele2 actief klachten behandelt.
U kunt uw Tele2 abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van Reintjes op 14 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Vanmorgen vond ik in mijn speltcracker een stukje touw. Lees meer
Klacht van JJ6427 op 13 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Nav wijzigen van de abonnementstarieven besloot ik om hiervan gebruik te maken daar ik graag BBC first wil kijken. Middels de overstapservice van een andere provider heb ik mijn abonnement laten stopzetten. Volgende dag ontving ik de afscheidsmail waarin een afkoopsom... Lees meer
Klacht van LILI2017 op 13 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
24-01-2017 zou mijn mobiele abonnement aflopen, deze heb ik tijdig opgezegd en een nieuw abonnement afgesloten. in mei keek ik eens goed naar de facturen van tele2 omdat ze opvallend hoog waren. ik heb gebeld met tele2 en we kwamen er... Lees meer
Klacht van suvadbanda op 13 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Na aan schaving van een nieuw telefoon abonnement, heb ik gelijk problemen gehad met het inloggen van mijntele2. De afgelopen twee jaar (!!) heb ik hier meerdere keren over gebeld te hebben via de klantenservice om een oplossing te vinden.... Lees meer
Klacht van Hale28 op 13 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Ik heb een jaar terug klacht in gediend is nooit op terug gereageerd tig keer gebeld tig klachtenformulieren ingevuld nooit op reactie opgehad. uit eindelijk na 10000 x bellen eindelijk reactie gehad . heb afgelopen 1 juni 2017 weer klachtenformulier ingevuld... Lees meer
Klacht van user-1355948 op 13 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
KLACHT VOOR TELE 2, THOMAS WOLTERS, 22 MEI 2017 In januari hebben we een bestaand abonnement van mijn zoon vervangen door een nieuw Iphone 6S abonnement met toestel. We hebben toen gekozen voor een aanbieding met eenmalige toestelkosten van 96... Lees meer
Klacht van Ray015 op 09 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Ik wacht nu als sinds midden april op het fixen van de fout van Tele2. Ik kan mijn account niet activeren, resetten aanmaken. Niks werkt, omdat zij dit voor mij hebben gedaan, maar met een aantal grote fouten die ze... Lees meer
Klacht van MariusVK op 07 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
De afgelopen maanden heb ik op financieel vlak wat probleempjes gehad en zo is er onder andere bij Tele2 een betaal achterstand ontstaan. Deze werd uit handen gegeven aan Bos incasso en deze heb ik inmiddels allemaal netjes betaald. Ik... Lees meer
Klacht van n en p op 07 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Beste lezer wij zijn al vanaf mei 2017 bezig om onze mobiel terug te krijgen, deze is defect geleverd en zou zijn behandeld als DOA en tele2 gaf ons de opdracht de procedure te volgen en contact met samsung te... Lees meer
Klacht van jlopesdaluz op 07 juni 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
ik ben nu 3 keer onterecht afgesloten door tele2 mobiel ondanks juiste betalingen en dat tele2 toegeeft dat ze een fout hebben gemaakt hebben ze me nu vanaf april elke maand afgesloten en vragen steeds om bewijzen die ze... Lees meer