Valsspelen
Klacht van Michel1407 op 16 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Dat de staatsloterij ook trekt uit niet verkochte loten Lees meer
Bij Staatsloterij zijn 3 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10. Dien een klacht in over Staatsloterij. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
De Staatsloterij is de grootste loterij in Nederland. Maandelijks worden er bijna 3 miljoen loten verkocht. Heeft u uw loten bijvoorbeeld niet ontvangen?... Lees meer >
Staatsloterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2903 klachten gemeld over Staatsloterij. Hiervan zijn er 1264 opgelost (44%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Staatsloterij delen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over: ontvangen, staatsloterij, wallet, wachtwoord, inloggen. Op basis van de 2903 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Staatsloterij lost een deel van de klachten op (44%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Staatsloterij:
1. Neem eerst contact op met Staatsloterij — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Twitter/X: @Staatsloterij
U kunt een klacht over Staatsloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Staatsloterij.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.901 klachten over Staatsloterij ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Staatsloterij wordt 44% opgelost. In totaal zijn 1.268 van de 2.901 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over Beschadigd product of pakket van Staatsloterij, Klantenservice problemen met Staatsloterij, Retour en terugbetaling problemen met Staatsloterij. Bekijk alle Staatsloterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Staatsloterij via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Staatsloterij actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Staatsloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Michel1407 op 16 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Dat de staatsloterij ook trekt uit niet verkochte loten Lees meer
Klacht van Qujobidy op 15 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik speel mee met 1 lot die ik elke maand krijg opgestuurd. Laatste twee maanden (mei juni) krijg ik geen loten meer door de brievenbus en moet ik bellen welk nummer ik heb. Lees meer
Klacht van adriana2 op 14 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Sinds 30 jaar speel ik mee met een staatslot vis mijn bankrekening Dat er onverkochte loten meespeelden in de trekking vind ik betreurenswaardig en misleidend. Hoe denkt de staatsloterij gedupeerden tegemoet te komen ? Lees meer
Klacht van willem2222 op 14 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Sinds 30 jaar speel ik mee met een staatslot via mijn bankrekening Dat er onverkochte loten meespeelden in de trekking vind ik betreurenswaardig en misleidend. Hoe denkt de staatsloterij gedupeerden tegemoet te komen ? Lees meer
Klacht van ingmar89 op 14 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik heb onlangs mijn deelname aan de staatsloterij stopgezet. Hele vriendelijke man aan de lijn, en alles was geregeld. Krijg ik net een bevestigende brief, waarin staat dat ik nog 1 gewone loterij en 1 oudejaarsloterij mee moet doen. IK WIL GEWOON STOPPEN,... Lees meer
Klacht van Linda de Waal op 14 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik heb gehoord fat ik een klacht kan indienen omdat de staatsloterij jaren lang niet verkochte loten wel liet meetellen in de prijzen pot. Aangezien ik al 25 jaar meespeel voel ik me hierdoor gedupeerd. Lees meer
Klacht van Panbakker op 14 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Mevrouw Panbakker speelt al jaren automatisch (in het verleden zelfs met een hele 'straat') mee en is hoogst verontwaardigd door het feit dat een staatsbedrijf het presteert loten te trekken uit niet verkochte loten, en heeft geen enkel vertrouwen meer... Lees meer
Klacht van hjhijink op 13 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Kunt u mij zeggen hoe lang ik al meespeel in de staatsloterij.Graag zou ik dat weten Lees meer
Klacht van staatslot48 op 13 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik voel mij bedonderd door het feit dat een staatsbedrijf het presteert loten te trekken uit niet verkochte loten,wanneer je een staatsbedrijf al niet meer kan vertrouwen dan zijn we in Nederland toch echt niet goed bezig. Lees meer
Klacht van fritske op 13 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik speel al 35 jaar automatisch via de bank mee in de staatsloterij (banknr.116082992)dus ik vind het niet goed dat er onverkochte loten in de trekking mee deden dus de kans op winnen was een stuk kleiner. Zoals ik gelezen heb... Lees meer