melding: Startpagina UNO UI stopt steeds!
Klacht van borghmai op 25 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Kan niet bij mijn start pagina, dus ook niet bij mijn apps! Lees meer
Bij Samsung zijn 69 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.4/10. Dien een klacht in over Samsung. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Samsung is een van de grootste elektronica leveranciers ter wereld. Wellicht heeft u een TV, mobiel, telefoon, camera, printer of laptop van dit merk in... Lees meer >
Samsung is een bedrijf actief in de categorie Electronica Merken. Op Klacht.nl zijn in totaal 6368 klachten gemeld over Samsung. Hiervan zijn er 848 opgelost (13%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Samsung delen.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over: samsung, klacht, promotie, klantenservice, galaxy. Op basis van de 6368 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Samsung is 13%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Samsung:
1. Neem eerst contact op met Samsung — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Elektronische producten moeten voldoen aan de verwachte levensduur. Een telefoon van €800 mag niet na 1 jaar kapotgaan — u heeft dan recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie. Dit valt onder de wettelijke garantie (conformiteitseis).
Twitter/X: @Samsung_NL
U kunt een klacht over Samsung indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Samsung.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.370 klachten over Samsung ingediend, waarvan 69 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Electronica Merken.
Van de klachten over Samsung wordt 14% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 876 van de 6.370 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over Beschadigd product of pakket van Samsung, Klantenservice problemen met Samsung, Retour en terugbetaling problemen met Samsung. Bekijk alle Samsung klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Samsung is 088 909 0100, bereikbaar op dagelijks 08:00-22:00. U kunt ook een klacht over Samsung indienen via Klacht.nl, waar Samsung actief klachten behandelt.
Samsung heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,4 op 10, gebaseerd op 32 beoordelingen.
Samsung reageert gemiddeld binnen 11 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Samsung niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van borghmai op 25 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Kan niet bij mijn start pagina, dus ook niet bij mijn apps! Lees meer
Klacht van Sherwinm op 23 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Beste, Ik ben al jarenlang klant van Samsung. Sinds de S3 versie. Sinds een aantal jaar koop ik om de 6 maanden een nieuwe telefoon, of de note versie of de S versie. Daarbij ontvang ik altijd met de pre order... Lees meer
Klacht van Phoebe84 op 22 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
De Samsung magnetronoven is in te stellen op 200°C. Echter de temperatuur komt nooit op de 200°C. Oven laten testen en het klopt: de temperatuur schommelt tussen de 180°C en de 190°C. Dat is dus niet wat ze beloofd hebben... Lees meer
Klacht van TomHeesch op 18 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik koop begin april een nieuwe telefoon.. Samsung A71 Een paar dagen later en nog niet eens klaar met het toestel naar al mijn wensen te hebben ingesteld zie ik, terwijl ik het toestel in mijn handen heb, een scheur... Lees meer
Klacht van zlatan112 op 11 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Op 2 april heb ik via de app optie gemeld dat onze Samsung led tv defect is, 1,5 jaar oud. Tv herstart zich zelf en er zitten strepen op het display. Er worden toezeggingen gedaan dat ik volgende dag wordt terug... Lees meer
Klacht van kusri op 09 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Mijn klacht dat na de update naar Android 10 Samsung meer machtigingen naar zich toe heeft getrokken en nog meer ongevraagte apps heeft geïnstalleerd. Al deze apps zijn niet verwijderen of uit te schakelen. ook is de machtegingen niet in... Lees meer
Klacht van samsungmobiel op 08 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Hallo ik heb hulp op afstand gehad vorige week ik had hier een review over geschreven dat ik super goed geholpen ben door jullie mensenecht zei stonden mij echt heel goed bij . Maar nu had mijn vrouw een probleem met... Lees meer
Klacht van Diana@66 op 08 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Wij hebben een Samsung vaatwasser type DW60M6040BB in eind februari 2018 gekocht bij Coolblue Half maart stopte de machine ermee, code C4 geen watertoevoer. Wij hebben eerst contact opgenomen met Samsung. Het antwoord: er komt een monteur langs, voorrijkosten Eur.... Lees meer
Klacht van Jaj1984 op 07 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Vijf jaar geleden een mooie Samsung wasmachine gekocht. Helaas vorige week kapot gegaan. Met Samsung contact gehad en kortingscode gekregen om nieuwe wasmachine aan te schaffen in de eigen webshop. Zaterdagnacht in de webshop een nieuwe besteld, omdat ik geen bestelbevestiging... Lees meer
Klacht van Ikram10 op 04 april 2020 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik ben al maanden bezig met Samsung om eerlijk te zijn vanaf 22 November wanner ik de wasmachine heb ontvangen. Ik heb zoveel mails gestuurd en zo vaak gebeld helaas geven ze aan het gaan uitzoeken en dat ze contact... Lees meer