Klacht: Roken op perrons

N1ckvdL op 12 augustus 2019 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 12 augustus 2019

Op de perrons van NS ervaart een klager hinder van rookoverlast, wat problematisch is voor mensen met allergieën en astma. Vooral op station Sloterdijk is de rookverspreiding, zelfs bij rookpalen, een probleem door de wind. De klager pleit voor rookvrije perrons.

Mijn Klacht:

De perrons van de NS stinken vaak naar rook. Mensen met allergiën, zoals ik, of astma kunnen hier veel last van krijgen.
Wanneer de rokers verspreid over het perron staan is het al helemaal erg, maar ook wanneer ze wel bij de rookpaal staan, blaast de wind de rook rustig het hele perron over. Op station Sloterdijk is dit laatste vaak het geval.
Ik hoop dat de perrons snel rookvrij worden!

Gewenste Oplossing:

Wanneer er op stations niet meer gerookt mag worden, of alleen in afgesloten ruimtes waardoor anderen ee geen last van hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten