Klacht: NS dagkaart

Kim van der Linden op 04 september 2019 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 4 september 2019

Een klant heeft een NS dagkaart aangeschaft, maar ontdekte op de reisdag dat deze niet geldig was voor zijn bestemming. Ondanks het lezen van de voorwaarden, was hij verrast dat hij niet met NS of ander treinvervoer kon reizen. Hij heeft contact opgenomen met de klantenservice in de hoop zijn geld terug te krijgen, omdat hij de dagkaart niet heeft kunnen gebruiken en extra kosten heeft gemaakt.

Mijn Klacht:

Afgelopen zondag moest ik een eindje reizen. Ik heb een dagkaart gekocht en deze verzilvert voor deze dag. Ik heb onder andere de kleine lettertjes gelezen. Helaas bleek op de dag zelf dat ik niet eens met NS of ander trein vervoer op mijn bestemming kon komen. Tuurlijk het was slim geweest om dit vooraf te bekijken, maar ik reis eigenlijk altijd wel met NS, dus ik had nu niet anders verwacht. Helaas bleek dus anders. Zoals je je misschien wel kan voor stellen vond ik dit erg sonde van mijn geld om zowel het geld van de dagkaart kwijt te zijn die ik dus niet eens heb kunnen gebruiken en de kosten van de dus uiteindelijke reis. Ik dus gebeld in de hoop dat ik mijn geld terug kon krijgen. Tenslotte maakt iedereen wel eens een fout en het geld groeit mij niet op de rug. Ik vond het alles behalve klant vriendelijk. Aan het eind werd de telefoon er praktisch op gegooid van jullie kant. Dit vindt ik niet kunnen. Als dit altijd de klantenservice van jullie is dan ben je mij kwijt. Mijn reis van nog ongeveer €20,00 heeft nou denk bijna €40,00 gekost. Zelfs de auto is nog goedkoper en het voordeel van de dagkaart is ook verloren gegaan. Wat nou onbeperkt reizen door heel het land?

Gewenste Oplossing:

Ik zou het erg fijn vinden als ik mijn geld terug kreeg of in ieder geval de datum kon veranderen of een gedeelte terug. Een beter klanten service zou ook geen kwaad kunnen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten