Mijn Klacht:
Ik heb een flex- voordeelabonnement bij de NS. (Daluren) Maandag 22 juli moest ik met de trein van 8.46 uur naar Schiphol. Heb dus ingecheckt voor 9.00 uur. Tot mijn verbazing moet je dan over het hele traject, in mijn geval van Arnhem Centraal naar Schiphol, de volle prijs betalen. Terwijl ik al vanaf Ede-Wageningen in de daluren reis, dus recht heb op 40% korting. Wordt dit niet automatisch geregeld? Ik ben zeer teleurgesteld hierin! Het kan toch niet zo zijn dat ik dan in Ede Wageningen snel moet uitchecken en dan weer opnieuw inchecken om wel korting te krijgen? Met het risico dat de trein ondertussen vertrekt….
Nog een vraag: vanaf september ga ik bijna dagelijks met de trein van Arnhem naar Ede Wageningen. Wil dan de intercity van 9.01 nemen. Na 9.00 uur inchecken gaat me dan niet lukken om die trein te halen. Hoe reis ik dan toch met die 40% korting?
Gewenste Oplossing:
Het zou voor mij volkomen logisch zijn dat de korting automatisch ingaat wanneer je tijdens de reis van spits naar buiten de spits reist.


