op 26 maart een bestelling gedaan bij blokker.
28 maart zou de bestelling afgeleverd worden,echter er kwam niets.2 keer gebeld met extra @ home ze zouden het uitzoeken .
Niet gebeurt door alle 2 de medewerkers die me te woord hebben gestaan.Vrijdag... Lees meer
Ik heb bij Blokker een loungeset gekocht die op donderdag 4/4 geleverd zou worden. Netjes volgens afspraak een berichtje ontvangen op woensdagavond. Ik zit rustig te wachten, maar nee hoor geen loungeset. Vervolgens er achteraan gebeld en blijkt mijn bestelling... Lees meer
Op vrijdag 29 maart een loungeset bij Blokker gekocht en volledig betaald.
Dit moest omdat de gratis bezorging door Post.nlextra@home zou gebeuren en de chauffeur geen betalingshandelingen voor Blokker kan doen.
Er werd al door de verkoopster aangegeven dat de ervaringen met... Lees meer
Deze avond, tussen 17.00 en 20.00 uur, zou een bij Blokker besteld artikel worden bezorgd.
Het is inmiddels ruim een uur later dan het tijdstp waarop wij hen konden verwelkomen en............ niets, njente, nada.
Geen sms, geen telefoon, totaal geen info!
Het is... Lees meer
verschrikkelijke slechte service van extra@home! inmiddels 2 weken terug via de internetsite van blokker een tuinbank,parasol, hoes voor parasol en hoes voor tuinset besteld en meteen betaald. keurig de hoezen binnengekregen. maar mooi geen tuinbank en parasol. extra@home zou op... Lees meer
Nadat ik mijn klacht had opgeschreven over extra@home, werd ik "s avonds gebeld door een mevrouw die mij vriendelijk te woord stond over de klacht.
De oplossing was als volgt, de tuinset zou zaterdag 30 maart alsnog worden bezorgd.
Ik blij natuurlijk,... Lees meer
Tuinsets bij de online blokker besteld op 20 maart(binnen 15 seconden is je geld WEL afgeschreven) !!!! Met de afspraak van binnen 3 dagen een bezorgafspraak te maken dit werden er al 5 !!!!! Na de afspraak gemaakt te hebben... Lees meer
Op maandag 25 maart 2013 heb ik bij de blokker een tuinset betaald, deze zou binnen 48 uur geleverd worden door Extra@home.
Dat zou goed uitkomen, omdat ik de tuinset cadeau wilde doen aan iemand die op zondag 31 maart jarig... Lees meer
Ik had op 20 maart 2013 een nieuwe TV besteld omdat die van ons stuk was gegaan.
Volgens Wehkamp zou de TV op 21 maart geleverd worden.
Op de desbetreffende dag krijg ik netjes een smsje dat ik de TV kon verwachten... Lees meer
Via een meubelmaker stonden er vorige week twee tafels klaar om bij mij bezorgd te worden. Zoals afgesproken met de klanterservice zouden deze pakketten tijdens één aflvermoment geleverd worden op maandag 04-02. Die maandag kreeg ik een ontzettend slecht geschreven... Lees meer