Klacht: Traag reageren en moeilijkheden bij terugbetaling

klager8d965513 op 04 november 2026 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Eventim has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 4 november 2026

Een klant heeft kaarten gekocht voor een concert via Eventim en ervaart traagheid in de communicatie van het bedrijf. Na herhaaldelijke pogingen om zijn geld terug te krijgen, moet de klant nu ook contact opnemen met een Duits bedrijf, waar hij eveneens geen reactie op zijn verzoeken ontvangt. De situatie leidt tot frustratie vanwege de lange wachttijd op de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb kaarten gekocht voor een concert van Gims via Eventim. Helaas reageert Eventim traag op mijn emails, en nu moet ik bij een Duits bedrijf mijn geld terugvragen. Ook daar krijg ik geen reactie op mijn verzoeken. Dit is zeer frustrerend en onacceptabel, omdat ik nu al een lange tijd wacht op mijn terugbetaling voor twee kaarten.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug voor de twee kaarten die ik heb gekocht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eventim over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM