Klacht: Bestelling van 3 oktober nog steeds niet ontvangen

klagerd7f24e60 op 16 oktober 2026 over JD Sports in de categorie Sportwinkel

JD Sports klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf JD Sports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 16 oktober 2026

Een klant heeft op 3 oktober een bestelling geplaatst bij JD Sports ter waarde van 110 euro, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen. Er is geen communicatie geweest over de status van de bestelling, en pogingen om contact op te nemen met het bedrijf via e-mail, het klantformulier en de chat zijn zonder resultaat gebleven. De klant ervaart hierdoor veel stress en voelt zich in de steek gelaten.

Mijn Klacht:

Ik heb op 3 oktober een bestelling geplaatst ter waarde van 110 euro. Tot op heden heb ik mijn bestelling nog niet ontvangen en heb ik geen e-mail of ordernummer gekregen. Ik kan het bedrijf op geen enkele manier bereiken; e-mails, het klantformulier en de chat leveren geen resultaat op en er is geen telefoonnummer beschikbaar. Dit zorgt voor veel stress, aangezien ik mijn geld heb betaald en geen informatie heb over mijn bestelling. Ik voel me zwaar in de steek gelaten door JD Sports.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat mijn bestelling alsnog geleverd wordt of dat ik mijn geld terugkrijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over JD Sports

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM