Klacht: Verhuisstanden 14-1-2011

saniamut op 25 maart 2014 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vattenfall has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 maart 2014
Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 25 maart 2014

Er is onvrede over de onjuiste beginstanden bij het betrekken van een woning op 14 januari 2011. Ondanks acht telefoontjes en vier schriftelijke verzoeken aan Nuon om de standen te corrigeren, ervaart de klager problemen met de telefonische bereikbaarheid en de afhandeling van zijn verzoeken. De klager heeft ook gevraagd om een bevestigingsmail, maar dit bleek moeilijk te realiseren.

Mijn Klacht:

Betreft onjuiste begin standen bij het betrekken van mijn woning d.d. 14-1-2011.
Sinds oktober 2013 heb ik al acht keer telefonisch contact met Nuon opgenomen en al 4 keer een schriftelijk verzocht de standen te corrigeren.
Nuon is telefonisch slecht bereikbaar; de call center medewerkers hebben nauwelijks inzage in de klanthistorie en bij elk contact kan ik van opnieuw starten met de uitleg van het probleem.
Ik heb Nuon gevraagd een bevestigingsmail naar mij te sturen als het meterstandenformulier is ontvangen.
Helaas, zelf dit verzoek bleek een grote moeite te zijn.
Kortom, bij Nuon heerst het van de kast naar de muur principe.

Gewenste Oplossing:

Als mijn verzoek eindelijk wordt opgelost en ik binnen een maand de correctie van Nuon ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vattenfall over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vattenfall

12 jaren geleden - Beste saniamut, Op deze website lezen wij je klacht over de verhuisstanden. Excuses voor het ongemak. Wij zien dat je hier op 20 maart contact over hebt gehad met onze klantenservice. De medewerker die je toen hebt gesproken heeft een correctie voor je aangevraagd. Momenteel heeft hij dit nog in behandeling. Wij geven je klacht door. Met vriendelijke groet, Joeri Nuon Webcare.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - De correcties zijn door Nuon gemaakt; de terugbetaling van de creditnota's zijn niet bijgeschreven; de in rekening gebrachte termijnbedragen van Slotnota 10013218730 zijn niet juist. Op 24 april 2014 heb ik een mail naar Nuon gestuurd maar zoals gebruikelijk blijft de reactie van Nuon uit. Een mailformulier van Nuon om een klacht in te dienen kan ik niet op het web vinden; je kunt alleen een verzoek bij Nuon achterlaten om terug gebeld te worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie