Mijn Klacht:
het verbruik word steeds hoger terwijl ik weiniger verbruik en zonnepanelen heb geplaatst
Gewenste Oplossing:
dat ze gaan kijken wat hier aan de hand is .ze weten van het probleem en proberen er onder uit te komen
greet van ewijk op 09 januari 2023 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers
Goedemorgen, goed om even met je mee te kijken. Dat kan het best als je rechtstreeks contact met ons opneemt via: https://www.vattenfall.nl/klantenservice/contact/ Met vriendelijke groet, Joeri Vattenfall Webcare
Een klant van Vattenfall ervaart dat het geregistreerde energieverbruik blijft stijgen, ondanks een daling in het eigen verbruik en de installatie van zonnepanelen. De klacht is inmiddels opgelost.
het verbruik word steeds hoger terwijl ik weiniger verbruik en zonnepanelen heb geplaatst
dat ze gaan kijken wat hier aan de hand is .ze weten van het probleem en proberen er onder uit te komen
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vattenfall over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 09 januari 2023 om 11:39 geantwoord
Goedemorgen,
goed om even met je mee te kijken. Dat kan het best als je rechtstreeks contact met ons opneemt via: https://www.vattenfall.nl/klantenservice/contact/
Met vriendelijke groet,
Joeri
Vattenfall Webcare
Tip van onze consumentenexpert
Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.