Klacht: Ongewenste Colportage door NUON

pa9joo op 08 oktober 2014 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Vattenfall has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 8 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste pa9joo, Bedankt voor het melden van je klacht op deze website over de verkopers die namens Nuon bij je aan de deur kwamen. Dit is natuurlijk niet hoe het hoort en dit is erg vervelend. We hebben jouw klacht...

Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 8 oktober 2014

Een klant heeft geklaagd over ongewenste colportage door medewerkers van NUON, die op een vrijdagavond aan de deur kwamen om hen terug te winnen als klant. De klant, die de deurbel uit had staan om colportage te vermijden, vond het bonzen op de deur ongepast en niet effectief voor klantwerving. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdag (03-10-2014) werd er in de voor-avond luid op mijn voordeur gebonsd. Ik heb de deurbel uit staan, want ik houd niet van colportage. Maar nu dacht ik dat er iets aan de hand was.

Daar stonden 2 heren in blauwe overal met het NUON-logo. Middels een stukje plastic konden ze zich ook als zodanig identificeren.

Die wilden mij graag terugwinnen als klant. NUON schijnt niet te begrijpen dat je met ‘luid-op-deuren-bonzen’ GEEN klanten terugwint.

Gewenste Oplossing:

Als ze ophouden met dit soort praktijken !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vattenfall over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vattenfall

Heeft op 08 oktober 2014 om 10:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste pa9joo,

Bedankt voor het melden van je klacht op deze website over de verkopers die namens Nuon bij je aan de deur kwamen. Dit is natuurlijk niet hoe het hoort en dit is erg vervelend.
We hebben jouw klacht direct neergelegd bij onze verkoopafdeling en zij gaan dit opnemen met deze verkopers. Je kan ervan uitgaan dat de nodige actie wordt ondernomen. Verder hebben we direct jouw adres op onze lijst gezet van adressen waar de verkopers niet meer mogen aanbellen. Je wordt dus door ons voortaan niet meer lastiggevallen.
Onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Barry
Nuon Webcare

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie