Klacht: Nuon houdt vol dat er niet betaald is, terwijl de DWI voor mij betaald.

Silferhulu op 30 mei 2012 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vattenfall has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Deze kwestie hebben wij dubbel ontvangen. Is reeds in behandeling.

Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 30 mei 2012

Een klant van Vattenfall (voorheen Nuon) heeft problemen ondervonden met de betaling van zijn energiekosten voor februari 2012, die volgens hem door het DWI zijn voldaan. Ondanks het overleggen van bewijs van betaling, blijft het bedrijf volhouden dat de betaling niet is ontvangen. De situatie is verergerd door persoonlijke omstandigheden, waaronder het overlijden van zijn moeder, maar de klant weigert te betalen zonder erkenning van de gemaakte betaling.

Mijn Klacht:

Op 21 februari was mijn contract beindigt met de Nuon. Februari 2012 is door het DWI betaald aan Nuon en dat is ook aan te tonen op mijn uitkeringsspecificatie. Begin maart ontvang ik een eindafrekening plus een mededeling dat februari 2012 niet is betaald. Ik heb nog een brief gestuurd met een kopie van de uitkeringsspecificatie als bewijs van betaling. Midden maart belandt mijn moeder in het ziekenhuis en overlijdt eind maart. Geheel april was ik bezig met haar uitvaart en zaken van haar die nog openstonden. Eind april ontvang ik weer een brief dat februari niet is betaald! Inmiddels heb ik al drie keer samen met een maatschappelijk werkster gebeld naar de nuon en ze houden stellig vol dat er niet is betaald. Ik ga niet 168 euro betalen terwijl ik het bewijs heb dat er is betaald! Ook wilde ik een regeling maken voor de 235 euro die nog openstond van de eindafrekening en de nuonmedewerkers willen niet meewerken! Inmiddels al incassokosten, terwijl ik alles probeer te doen om het op te lossen. Betaal al 58 euro per maand aan de nuon, en wil nog 20 euro per maand er bij betalen om af te zijn aan de nuon, maar niemand wil luisteren terwijl ik de bewijzen heb!

Gewenste Oplossing:

Als de nuon met het DWI praat, want het DWI heeft alle bewijzen van betalingen, want als ik een kopie stuur met de betalingsbewijzen gelooft nuon mij niet. En ik gewoon 78 euro per maand kan betalen. Zodat alles is opgelost. Heb al weinig geld met mijn uitkering en kan geen incassokosten en aanmaningen aan!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vattenfall

Heeft op 30 mei 2012 om 14:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze kwestie hebben wij dubbel ontvangen. Is reeds in behandeling.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie