Klacht: Vluchttijden 10 uur verschil met boeken van reis

Spaarlamp 1970@ op 20 juli 2016 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Transavia klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 20 juli 2016

Een klant heeft een reis geboekt bij D-reizen met een vertrek om 22.00 uur vanaf Kos, maar ontdekte bij het ophalen van de tickets dat de vertrektijd is gewijzigd naar 12.05 uur. Dit heeft gevolgen voor de geboekte kamer, die tot 18.00 uur was gereserveerd. De klant hoopt op een positieve reactie van Transavia.

Mijn Klacht:

Wij hebben een reis geboekt bij d-reizen daar wasmachine de reis iets duurder omdat we vanaf kos s avonds om 22.00 uur zouden vertrekken, nu haal ik vandaag deen tickets op en tot mijn verbazing staat daar dat we om 12.05 uur al vertrekken vanaf kos.
Heb de kamer bij geboekt tot 18.00 uur dit issue nu ook voor niks.
Hoop op een positieve reactie.
Groet Erik de Gooijer

Gewenste Oplossing:

Compensatie voor de kosten

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM