Klacht: Boete bij autoverhuur wegens vertraging Transavia

C Huisman op 13 augustus 2018 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Transavia klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 13 augustus 2018

Een klant heeft een auto gehuurd bij autobedrijf Coldcar en arriveerde door vertraging met Transavia een uur later op het vliegveld. Hierdoor ontving de klant een boete van 40 euro van Coldcar, die volgens de klant verhaald kon worden op Transavia. Transavia heeft echter aangegeven niet verantwoordelijk te zijn voor deze kosten, aangezien het onder gevolgschade valt.

Mijn Klacht:

Wij hebben vanuit Nederland en auto gehuurd bij autobedrijf Coldcar.
Wij konden deze ophalen op 28-5-2018 op vliegveld Alicante. Helaas hadden wij vertraging ( met Transavia) en kwamen dus een uur later dan gepland aan op het vliegveld. Tot onze verbazing kregen wij een boete van 40 Euro omdat Coldcar langer open moest blijven dan hun gebruikelijke sluitingstijd. Met de mededeling dat wij dit bedrag bij de vliegmaatschappij konden terug vorderen hebben wij de 40 euro betaald. Nu blijkt Transavia helemaal niet van plan te zijn om dit bedrag te vergoeden omdat dit onder gevolgschade valt, en Transavia hiervoor niet aansprakelijk is….

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Transavia alsnog de boete terug betaald en dat mag dan ook een tegoedbon zijn.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM