Telegraaf niet ontvangen
Klacht van Adrianus Vlaminckx op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
vandaag, vrijdag 6 november, krant niet ontvangen Lees meer
Bij Tele2 zijn 1 klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Tele2.
Tele2 is een telecomaanbieder die naast telefonie ook interactieve tv en internet aanbiedt. U kunt gebruik maken van alleen mobiele telefonie of kiezen... Lees meer >
Tele2 is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 6052 klachten gemeld over Tele2. Hiervan zijn er 1118 opgelost (19%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Tele2 delen.
De meest voorkomende klachten over Tele2 gaan over: tele, abonnement, internet, telefoon, geld. Op basis van de 6052 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Tele2 is 19%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Tele2:
1. Neem eerst contact op met Tele2 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @Tele2Webcare
U kunt een klacht over Tele2 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Tele2.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.052 klachten over Tele2 ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1, klachtmelden.
Van de klachten over Tele2 wordt 19% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.156 van de 6.052 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Tele2 gaan over Beschadigd product of pakket van Tele2, Klantenservice problemen met Tele2, Retour en terugbetaling problemen met Tele2. Bekijk alle Tele2 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Tele2 via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Tele2 actief klachten behandelt.
U kunt uw Tele2 abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van Adrianus Vlaminckx op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
vandaag, vrijdag 6 november, krant niet ontvangen Lees meer
Klacht van plameidi op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Ik was in Amerika en de roaming van mijn mobiel stond aan zonder dat ik weet .Mijn vraag is:Is dat mogelijk om de factuur te verminderen ? Lees meer
Klacht van Boca op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Na maanden bellen, mailen en brieven sturen richting tele2 krijg ik totaal geen respons waardoor ik tegen een muur aan blijf lopen. Na inschakelen van de rechtsbijstand kreeg ik de optie mijn contract kosteloos te ontbinden, hier heb ik gebruik... Lees meer
Klacht van Bart Bouwman op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Tijdens het nuttigen van een kommetje magere yoghurt (rood fruit) kwam ik een menselijke haar tegen wat ik als niet prettige heb ervaren. Nooit eerder heb ik een klacht ondervonden mbt producten van AH! Maar dit was voor mij echt... Lees meer
Klacht van SGel op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Wij hebben internet en tv besteld bij Tele2. Het zou 23 dagen duren voor het abonnement in gaat, maar de medewerker van de klantenservice waarbij ik het abonnement heb afgesloten zou er 10 dagen af kunnen halen. Na 13 dagen... Lees meer
Klacht van Chi Deva op 06 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Zag even aanmelden do dat man what's app in critieke toe stand verkeerde en had dringend even update nodig. Zo gazed, zinged aanmelden en bleek het een vals bericht te zijn geweest om geld af te troggelen. Geprobeerd te... Lees meer
Klacht van suna manav op 05 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
ik heb een nieuwe router gekregen die moest ik alleen omzetten heb gedaan en had geen internet heb maandag t/m vrijdag geen telefoon en internet ik heb meerdere malen gebeld maandag dinsdag monteur geweest niet... Lees meer
Klacht van SnijderD op 05 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Ik ben in Juli afgesloten omdat ik te vroeg had betaald. De afdeling financiën was helemaal in de war. Toen ik een herinneringsbericht kreeg heb ik gelijk gebeld. Ze zouden het uitzoeken. Na een aantal telefoontjes, een mail incl... Lees meer
Klacht van jpknol op 05 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Hallo heb al 10x met jullie lopen te bellen om een vergoeding van 96 euro is in september al afgesproken over de eerst volgende vactuur verrekenen krijg ik een vactuur van 102 euro. En hebben er gelijk achter aan gebeld... Lees meer
Klacht van Jan Hovestad op 05 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1
Hoewel ik in het verleden klant ben geweest bij Tele 2, kan ik niet gelijktijdig een abonnement met telefoon afsluiten voor mijzelf en mijn vrouw. Het argument van Tele 2 is het voorkomen van fraude. Je kunt bij hen geen... Lees meer