Klacht: Onterechte afschrijving

Dameyowen op 01 maart 2016 over Strato in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Strato has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 2 maart 2016
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Strato
Status Opgelost
Datum 1 maart 2016

Een klant van Strato heeft een onterechte afschrijving van 29,70 euro ontvangen, terwijl hij alleen een domeinnaam voor 84 cent had afgenomen. Na het terugboeken van het bedrag door de bank ontving de klant een incassobureau, terwijl er geen reactie kwam op zijn e-mails naar Strato. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb alleen domeinnaam afgenomen bij strato. 84 cent voor eerste jaar.Vlak daarna werd er onterecht 29.70 afgeschreven I.v.m een dienst die ik niet heb afgenomen.Direct terug laten boeken door mijn bank. En nu sturen ze incasso. Via mail contact met ze gezocht maar geen antwoord.

Gewenste Oplossing:

Als Incasso Stopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Strato over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Strato in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Strato een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Strato

Heeft op 02 maart 2016 om 15:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM