ongevraagd bellen
Klacht van johannaweijns op 06 mei 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ondanks bel me niet register word ik toch steeds gebeld Lees meer
Bij Staatsloterij zijn klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Staatsloterij.
De Staatsloterij is de grootste loterij in Nederland. Maandelijks worden er bijna 3 miljoen loten verkocht. Heeft u uw loten bijvoorbeeld niet ontvangen?... Lees meer >
Staatsloterij is een bedrijf actief in de categorie Loterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2900 klachten gemeld over Staatsloterij. Hiervan zijn er 1264 opgelost (44%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Staatsloterij delen.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over: ontvangen, staatsloterij, wallet, wachtwoord, loten. Op basis van de 2900 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Staatsloterij lost een deel van de klachten op (44%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Staatsloterij:
1. Neem eerst contact op met Staatsloterij — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet u hierover informeren. Retourkosten mogen voor uw rekening zijn, maar de aankoopprijs moet binnen 14 dagen worden terugbetaald na retour.
Twitter/X: @Staatsloterij
U kunt een klacht over Staatsloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Staatsloterij.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.900 klachten over Staatsloterij ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Staatsloterij wordt 44% opgelost. In totaal zijn 1.268 van de 2.900 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Staatsloterij gaan over Beschadigd product of pakket van Staatsloterij, Klantenservice problemen met Staatsloterij, Retour en terugbetaling problemen met Staatsloterij. Bekijk alle Staatsloterij klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Staatsloterij via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Staatsloterij actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Staatsloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van johannaweijns op 06 mei 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ondanks bel me niet register word ik toch steeds gebeld Lees meer
Klacht van beakersunset op 28 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik wil me afmelden voor de nieuwsbrief, ik kan nergens een knop vinden. Ik heb me al meerdere keren afgemeld via telefoon, belmeniet, etc. Dit houdt niet op, ik word lichtelijk gestoord Q_Q Lees meer
Klacht van BertWilleke op 25 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik ben mijn financiën eens goed aan het doornemen en zie, dat de prijs van een lot gewijzigd is van €13,- naar €15,- Ik heb nergens gelezen, dat deze verhoogd zou worden. Vind dit een slechte zaak. Het is maar €2,- per... Lees meer
Klacht van ellykreuger op 24 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik koop elke maand een straatje 1/5 loten. Omdat de XL optie leuk leek heb ik daar aan mee gedaan. Er wordt, ook in het voorbeeld, uitgelegd dat als je de eerste 3 cijfers goed hebt, 20 euro wint. Wat... Lees meer
Klacht van Fatma@21 op 17 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
ik ben mv el hani ik woon in hoofmaanstraat 39 8031 pd zwolle. ik kom achter dat staatsloterij incasseer elke mand geld van mijn bank rekennen in ik doe niet mij.mijnman is overleden drie in half jaar geleden in... Lees meer
Klacht van annet404 op 16 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Hoe is het mogelijk dat er in de beschrijving van de staatsloterij staat dat er alleen loten zo ook jackpot wordt getrokken van alleen verkochte loten en de jackpot NIET valt!! Speel al jaren automatisch mee.. ik kap ermee... Lees meer
Klacht van Tuindorp18 op 15 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik heb voor de maand april geen (automatisch) staatslot ontvangen. Lees meer
Klacht van Dolphin4711 op 14 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Ik ben afgelopen week aangesproken op straat in WC Binnenban Hoogvliet door een verkoopster van de Staatsloterij. Zij de een 1 malige aanbieding van 1 maand mee spelen en dan 1 gratis lot. Dit was een 1 malige aktie, ik... Lees meer
Klacht van Tonnie Dumas op 14 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Er is voor de trekking van 10 april wel een automatische incasso geweest maar we hebben geen lot per post ontvangen. Kunnen nu niet zien of we wat gewonnen hebben Zeer slechte zaak. Hoe gaan we oplossen/compenseren. Graag een nette oplossing hiervoor. J. Dumas Viaductstraat 109 6659 CM... Lees meer
Klacht van pantherleo op 14 april 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen
Inmiddels een half jaar geleden gestopt met dit spel. Keurig een bericht gekregen dat ik was uitgeschreven. Tot mijn grote verbazing zie ik nu ineens dat er voor de maand april een auto afschrijving is gedaan. Blijkbaar is het oude systee bij staatsloterij... Lees meer