Mijn Klacht:
rond 16:10 vandaag op station Roosendaal is mijn zoon aangesproken door poppetje a dat hij niet mocht roken een beetje gefrustreerd stribbelde hij wat tegen ,toen kwam poppetje b en pakte hem bij zijn keel waardoor zijn ketting kapot getrokken werd ,en hij natuurlijk uit zelfverdediging terug geslagen en waarop b zijn tas naar buiten gooide en hem de trein uit smeet.
ik snap niet waar de conducteur het lef van dan haal om mijn zoon bij zijn keel te pakken en hij mocht ook niet met de volgende trein mee naar bergen op zoom.
Mijn zoon zat vol emotie en kam net van zijn werk af. en omdat hij het niet gemeld heeft heeft hij ook geen naam van hem. maar jullie zullen vast camera,s hebben hangen. om het te kunnen zien.
Gewenste Oplossing:
oplossing is dat ze hun eigen beter moeten beheersen ipv iemand bij de keel te pakken.
en graag een vergoeding van zijn ov ketting zonnebril van bannanas, en de kilometer vergoeding waardoor ik hem in roosendaal moest ophalen.
ik verwacht graag een reactie.
Geweld gebruiken in deze tijd kan gewoon niet meer.

