Klacht: Slechte behandeling niet blanke Nederlander

PJ Bouw op 20 juli 2021 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 20 juli 2021

Een reiziger ervaart een agressieve behandeling door een stationbewaker nadat hij per ongeluk een ticket van Ariva in plaats van NS heeft betaald. Hij voelt dat de behandeling niet gelijkwaardig was en suggereert dat een blanke Nederlander in dezelfde situatie anders zou zijn behandeld.

Mijn Klacht:

Op het station had per ongeluk een ticket van Ariva in plaats NS trein betaald. De reiziger werd daarna door een stationbewaker heel agressief behandeld, zoals een blanke Nederlander niet behandeld zou worden.

Gewenste Oplossing:

Als alle station bezoekers op dezelfde manier behandeld worden. Vriendelijk, zoals jezelf ook behandeld zou willen worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door PJ Bouw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten