Klacht: Onduidelijkheid flex abonnement.

Anita Boots op 03 maart 2023 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 3 maart 2023

Een klant van NS heeft problemen ervaren met het flex abonnement, dat eerder 40% korting bood tijdens het reizen. Na het opnieuw activeren van het abonnement in februari, ontving de klant geen korting en kreeg te horen dat de aanpassing mislukt was. De klant vindt de website onduidelijk en de klantenservice traag in het reageren op vragen.

Mijn Klacht:

Ik heb een aantal jaren geleden een flex abonnement aangeschaft. Als ik ermee ging reizen en hij stond aan dan kreeg ik 40 % korting. In januari dit jaar heb ik het uitgezet en op 17 februari weer aangezet omdat ik naar Eindhoven ging reizen. Dat was nog lastig te vinden, elke keer weer valt het me op dat de site klantonvriendelijk werkt. Ik heb mijn reis gemaakt in februari en zag dat er geen korting was afgegaan. Ik zocht contact, ook al lastig te vinden, met een medewerker. Uiteindelijk via facebook geprobeerd en na 24 uur wachten kreeg ik een reactie. De flex geeft geen korting werd gezegd en mijn poging tot aanpassen van het abonnement was mislukt. Ik snap er niks van, dat gaat al jaren goed. Ik heb weer een vraag gesteld, maar het duurt zooooooo lang voordat er een reactie komt. Ook via de chat op de site geen reactie. Waardeloos dit.

Gewenste Oplossing:

Ik zou duidelijkheid willen over het gebruik van de Flex. En mijn 40% met terug werkende kracht ontvangen. Ik ben al jarenlang klant van de NS en op deze manier is altijd zo gegaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anita Boots
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten