Klacht: defecte liften station dordrecht

Smael op 06 april 2022 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 6 april 2022

Een reiziger heeft klachten over de defecte liften op station Dordrecht, waardoor hij genoodzaakt is de trap te gebruiken, wat voor hem moeilijk is. Tijdens een recente reis naar Alkmaar waren de liften die hij nodig had buiten dienst, wat leidde tot ongemak. Hij hoopt dat NS snel actie onderneemt om het probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

Beste ns-medewerkers, vaak maak ik gebruik van de trein. Maar de laatste tijd valt op dat vooral op station CS Dordrecht liften defect zijn. Vandaag was het weer raak. De lift naar de tunnel was buiten dienst. ik kan zeer moeizaam een trap op of af. Op station Dordrecht is geen roltrap. Dus ik ben verplicht om toch de trap te nemen. Op de terugweg nog hetzelfde. Op 21 maart moest ik voor een crematie naar Alkmaar. Op de heen- en terugreis in Dordrecht. De 2 liften die ik nodig had defect. Een grote tegenvaller. Ik hoop dat er snel gehandeld wordt en het probleem opgelost.
hartelijke groeten.

Gewenste Oplossing:

Als reiziger moet ik erop aan kunnen dat de faciliteiten werken, in dit geval de liften.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Smael
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten