Na telefonisch overleg een paar weken geleden is mij door een medewerkster van NS(Olga) verzekerd dat ik tot 20 april 2014 nog een keuzedag kon activeren.
HELAAS: ik stond met 2 kleinkinderen bij het station Dordrecht om een dagje uit te... Lees meer
Een leuke actie van de NS dat er onbeperkt gereisd kan worden door heel Nederland na negen uur voor maar 17 euro. Deze actie is verkrijgbaar in de AH winkels.
Helaas blijkt dat ik een verkeerde datum heb ingevuld tijdens het... Lees meer
mijn zoon heeft een tijdje geleden een boete ontvangen omdat hij heeft zwartgereden....erg dom!...maar helaas!
Daar kreeg hij toen een acceptgiro voor ...en de boete bedroeg
37,10 euro. Mijn zoon heeft de boete meteen betaald via de INGapp
op zijn mobiel maar... Lees meer
Heb een altijd voordeel abonnement besteld. Helaas bleek de ingangsdatum al automatisch ingevuld te zijn. Deze heb ik aangepast. Helaas moest indoor een fout de gegevens opnieuw invullen. Ik ben toen vergeten de datum opnieuw aan te passen. Volgens de... Lees meer
Heb mijn voordeelabonnement opgezegd
De lokettiste in Roosendaal zei dat ik binnen 3 weken mijn restant
49 euro zou terug krijgen.wij zijn nu 2 maanden verder en nog niets ontvangen Lees meer
Dit is het 2de jaar dat ik een dalvrij abonement heb en bevalt me prima.
helaas was k 2 weken geleden mijn abonement vergeten,
voor ik de trein instapte netjes gevraagdd aan het NS personeel wat ik jet beste kon doen.
ik kon... Lees meer
Vorig jaar in januari ben ik afgestudeerd. Hierdoor kon ik een gratis dalurenabonnement krijgen. Dit abonnement hebben ze op een pas gezet die door midden was. Toen begon de ellende. Het abonnement moest op een nieuwe pas worden gezet maar... Lees meer
Deze klacht is zéker nog niet opgelost! Op deze manier snap ik dat NS aan 98% opgeloste klachten komt. Er wordt geen oplossing geboden, alleen een standaard reactie gegeven.
Nog eens het probleem: Over het algemeen is het zo dat in... Lees meer
Deze klacht is zéker nog niet opgelost! Op deze manier snap ik dat NS aan 98% opgeloste klachten komt. Er wordt geen oplossing geboden, alleen een standaard reactie gegeven.
Nog eens het probleem: Over het algemeen is het zo dat in... Lees meer
Op 5 april wilde ik met een vriend vanaf Weert naar Beesd reizen met de trein.
Op het station Weert hebben we de automaat opdracht gegeven om 2 kaartjes met korting te printen.
Omdat we geen kaartjes kregen na de eerste... Lees meer