Bij Marktplaats zijn in totaal 2.085 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 2 opgelost (0%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 112 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.5/10 (afgelopen 12 maanden, 45 stemmen), over alle jaren 1.9/10 (609 stemmen). Dien een klacht in over Marktplaats. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Via Marktplaats kunt u met online advertenties uw spullen verkopen of kopen, of het nou om kleding, telefoons of auto’s gaat! Helaas gaat dit niet... Lees meer >
Via Marktplaats kunt u met online advertenties uw spullen verkopen of kopen, of het nou om kleding, telefoons of auto’s gaat! Helaas gaat dit niet altijd zonder problemen. Lukt het niet met het plaatsen van uw advertentie, kunt u geen foto’s uploaden of is misschien uw account geblokkeerd? Wij helpen u graag met het oplossen van uw klacht over Marktplaats. Dus wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Marktplaats kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Marktplaats melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Marktplaats? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Marktplaats, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Marktplaats contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over Marktplaats indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Marktplaats.
Hoeveel klachten zijn er over Marktplaats?
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.085 klachten over Marktplaats ingediend, waarvan 112 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Websites - Advertenties.
Lost Marktplaats klachten op?
Van de klachten over Marktplaats wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 2 van de 2.085 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Marktplaats?
De meest voorkomende klachten over Marktplaats gaan over Websites - Advertenties. In de afgelopen 12 maanden zijn 112 klachten ingediend.
Hoe bereik ik de klantenservice van Marktplaats?
Klantenservice uitsluitend via chat en helpcenter; geen publiek telefoonnummer op het officiele domein. U kunt Marktplaats bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Marktplaats?
Marktplaats heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10, gebaseerd op 609 beoordelingen.
Is Marktplaats betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Marktplaats een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10 uit 609 beoordelingen en een oplospercentage van 0% over 2.085 klachten. Of Marktplaats betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Marktplaats?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Marktplaats niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Hallo,
Ik ben naar ruim 5 jaar + geblokkeerd, omdat ik mensen opgelicht zou hebben in januari/februari. Ik heb nog NOOIT wat van een politie gehoord, we zijn nu inmiddels half november en er is nog niks gebeurd. Ze blijven me... Lees meer
Ik ben woonachtig net over de grens bij Nijmegen (en woon dus in Duitsland) en doe al een flinke tijd zaken op Marktplaats. Daar men bij MP de ervaring heeft dat er onder de verkopers die zich in het buitenland... Lees meer
Ik heb 4 jaar mijn advertentie bij Admarkt. Gemiddeld was ik per maand 22 euro aan advertentiekosten kwijt. Afgelopen maand augustus krijg ik opeens een factuur van 105 euro. Heb gebeld met de zakelijke klantenservice, zei hebben het uitgezocht,en ik... Lees meer
Ik heb in het verleden per abuis twee Garden croom midi heggenscharen bestel en betaald.Toen ik mijn fout ontdekte heb ik binnen een week 1 heggenschaar terug gezonden.
Klacht: ondanks dat ik bewijzen heb ge-e-maild van overmaking o.a. Vervoerdokument van postNL.Bewijs... Lees meer
marktplaats dictatuur blokkeert mij na 7 jaar prima netjes handelen . goede klant is ook al geblokkeerd. steeds meer normale mensen worden geblokkeerd . je ziet dit probleem op steeds meer forums opduiken . marktplaats negeert lompweg alles.
op Ebay... Lees meer
-ALLES MOET WEG Radical tuniek met studs josh v- Nooit aangekomen, (waarschijnlijk nooit verzonden) tuniek, maar wel betaald. zwarte tuniek met studs. Merk: Radical. Per 1Juni op postkantoor in Tilburg afgegeven, volgens mevrouw. Geen code pakket. Tot heden nog niks... Lees meer
aan marktplaats kantoorpubers .
hier !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
een reactie van een laatste klant die ik net nog binnenkreeg ,
netjes haar spulletjes ontvangen >>>>>
..
Hallo,
Sorry dat ik zo laat reageer, maar heel erg bedankt voor... Lees meer
Ledlampen gekocht en retour gestuurd omdat de kwaliteit zeer slecht was/is. In eerste instantie hield 12Deliver vol dat de ledlampen nooit retour waren gekomen. Na het overhandigen van een Track&Trace code opeens wel weer, hierna 1x 29,95 retour gestort. Nu... Lees meer
ik ben na iets van 6 of 7 jaar actief op marktplaats ineens geblokkeerd om redenen die in het geheel niet van toepassing zijn .
ik heb in die 6a7 jaren nooit ... Lees meer
marktplaats blokkeert mijn account en komt dan uit het niets met deze reden op de proppen >>==
Er is geconstateerd dat u veel advertenties op Marktplaats heeft geplaatst die niet aan onze voorwaarden... Lees meer