Klacht: valse saboteurs zijn tegenwoordig de baas op marktplaats

bte op 12 november 2013 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 november 2013

Een gebruiker van Marktplaats uit zijn frustratie over het blokkeren van goede klanten na jarenlang netjes handelen. Hij stelt dat steeds meer normale gebruikers worden geblokkeerd, terwijl een klein aantal saboteurs de dienst uitmaakt. De klacht benadrukt dat Marktplaats de zorgen van betrouwbare klanten negeert en zich laat beïnvloeden door deze negatieve ervaringen.

Mijn Klacht:

marktplaats dictatuur blokkeert mij na 7 jaar prima netjes handelen . goede klant is ook al geblokkeerd. steeds meer normale mensen worden geblokkeerd . je ziet dit probleem op steeds meer forums opduiken . marktplaats negeert lompweg alles.
op Ebay heb je met 1024 positief en 3 negatief uiteraard geen enkel probleem.
op marktplaats heb je met 1024 goeie klanten en 3 saboteurs een geweldig groot probleem ,want marktplaats kantoorpubers die negeren alle 1024 goeie klanten en gaan geloven in de 3 achterbaks geniepige saboteurs. de betalende nette klandizie die telt niet mee , de 3 sluwe bedriegers die niks betalen die maken de dienst uit op marktplaats . marktplaats kantoor pubers die geloven de saboteurs. op MP zijn de saboteurs en rotzakken de baas , MP loopt als een goedgelovig naief kindje achter de smerige saboteurs aan . het wordt steeds ellendiger op marktplaats .
ook totaal onbereikbaar , alleen maar standaard antwoord mailtjes , organisatie van likmevestje
.
zou bijzonder prettig zijn als kantoor personeel van marktplaats eens een beetje zou gaan nadenken en ophielden met hun middeleeuwse rechter-jury-beul werkwijze .
ze zijn daar dermate naief dat ze goede verkopers en klanten , met veelal 7 jaar probleemloos verleden op marktplaats gaan blokkeren aan de hand van valse klachten van geniepige saboteurs die niks betalen en hun zin niet kunnen doordrammen .
op ebay heb je als goede verkoper totaal geen last van 3 slechte reacties op duizenden goeie klanten . op marktplaats zijn het de 3 saboteurs die de baas zijn over de account van de jarenlange goede verkoper .
hoelang moeten we die enorm verschrikkelijke naiviteit van de marktplaats kantoor kindjes nog gaan dulden ? te triest voor woorden is het !

Gewenste Oplossing:

zou bijzonder fijn zijn als marktplaats eens een keer volwassen zou worden
en niet als een of ander naief ,goedgelovig kindje blijft meelopen aan het handje van sluwe , achterbakse saboteurs .
hoelang blijven ze zich van de domme houden daar op dat marktplaats kantoor .
het is niet voor niks dat ze totaal onbereikbaar zijn .
ze spelen dat onbereikbaar-blijven-spelletje nu al jaren daar op marktplaats kantoor .
wanneer worden ze een keer professioneel en verstandig ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM