Mijn Klacht:
Het valt mij op dat er steeds minder soorten broodmix in jullie assortiment zitten.
Paar jaar terug hadden jullie verschillende soorten broodmix en, zoals rosemarijn, gedroogde tomaat en knoflook. Heerlijk was dat, maar toen ik ‘n keer in een filiaal van jullie vroeg waarom al die broodmix en niet meer te verkrijgen waren. Kreeg ik als antwoord dat er ruimte gemaakt moest worden voor andere culturen, zoals oa de Poolse mensen.
Die hebben inmiddels hun eigen winkels, zoals alle andere culturen….
Toen hadden jullie nog enkel jullie eigen merk broodmix “ Toscaanse” broodmix. Ook heerlijk. Maar ook die is al geruime tijd uit jullie assortiment. Dus is er geen enkel broodmix met kruiden meer te verkrijgen. Erg jammer en ik vind dat echt onvoorstelbaar eigenlijk.
Dus mijn vraag is: graag weer zsm de verschillende broodmixen in jullie assortiment, zoals bovenin de mail al benoemd.
En voorheen hadden jullie de service, klanten artikelen konden bestellen, die niet in de winkel lagen. Nu word je als klant weggestuurd, want dat kan niet meer.
Ik zou graag de Yello burgers naturel willen kopen, maar ook die zijn niet te bestellen. Eerlijk gezegd vind ik het assortiment en de service van de Jumbo steeds slechter worden. Erg jammer, want hierdoor ga ik noodgedwongen steeds vaker naar andere supermarkten.
Ik hoop echt dat u mijn vraag/klacht, serieus neemt.
Gewenste Oplossing:
Als de “oude” service weer word ingevoerd, dat ontbrekende artikelen weer in de winkel kunnen worden besteld. Zoals de Yello burgers en de broodmixen


