Klacht: product niet geleverd

[email protected] op 19 november 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Jumbo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 november 2020

Een klant heeft geklaagd over het niet leveren van een product dat op de website van Jumbo voor de vestiging in Keizerswaard (Rotterdam) werd vermeld. Na een rit met de brommer in slechte weersomstandigheden, ontdekte de klant dat het product niet beschikbaar was in de winkel. De klant verzoekt Jumbo om het product van de website te verwijderen of de schappen bij te vullen.

Mijn Klacht:

bij kijken op u website voor Keizerswaard ( Rotterdam ) steelt u voor dat het product from PLEDGE komt 6 keer voor zo ben ik in het koude en regen met brommer naar het winkel of what een verbazing nog niet een product te erkennen, zo dat is mijn klacht !!!!!!! of de product van het net verwijder of de schappen bijvullen.

Gewenste Oplossing:

als alles in orde zijn

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer