Mijn Klacht:
Al zolang Jumbo in Sint-Oedenrode aan de Pieter Christiaanstraat zit, ben ik een trouwe, wekelijkse en tevreden klant. Prima assortiment, leuk personeel. Mijn vrouw en ik zijn enorme liefhebbers van ribbelchips. Ze moeten krokant zijn en goed gezouten. Voorheen kochten we altijd de Smiths ribbelchips en later de Lay’s. Altijd van constante, prima kwaliteit.
Op een gegeven moment zijn we het eigen merk Jumbo ribbelchips gaan kopen. Oei, dat viel tegen, niet krokant maar hard, en of teveel gezouten of te weinig gezouten. Nooit hetzelfde, altijd anders. We zijn weer gauw overgestapt naar Lay’s chips. Af en toe proberen we de Jumbo chips weer in de hoop dat…… maar helaas niet goed.
Gisteren nog een hele zak weggegooid omdat ze veel te hard en bijna niet gezouten waren. Mijn vraag: Waarom kan, net als bij de Lay’s chips en bij de action de Croky chips en bij Albert Heijn eigen merk chips, de kwaliteit en de smaak van de Jumbo ribbelchips niet continue zijn, gewoon steeds hetzelfde. Is nu steeds anders in de negatieve zin.
Wij nemen ze tenminste niet meer. Zonde van het geld.
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als de kwaliteit en smaak van de Jumbo ribbelchips altijd hetzelfde zou zijn. Continuïteit, daar houden jullie toch ook van?

