Klacht: bodem pan van de vorige serie van de actie pannezegels laat los

Leon Voncken op 20 december 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Jumbo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 december 2020

Een klant van Jumbo heeft een koekenpan van 23 cm gekocht in de vorige serie van de actie pannezegels, waarvan de bodem twee weken geleden losliet. De klant geeft aan dit nog nooit eerder te hebben meegemaakt en beschouwt de pan als onbruikbaar, vooral omdat er op inductie wordt gekookt.

Mijn Klacht:

In de vorige serie heb ik o.a. een koekenpan, doorsnede 23 cm., gekocht. 2 weken geleden liet ineens de bodem los. Dit hebben wij nog nooit meegemaakt! De pan is onbruikbaar. Wij koken op inductie..

Gewenste Oplossing:

Wij zijn altijd een tevreden klant geweest en vanaf het eerste begin, heel wat jaren geleden, vaste klant van de Jumbo op het Belgieplein in Eindhoven.
Ik ben tevreden als ik een nieuwe pan krijg, of een tegemoetkoming

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer