Bezorgendienst
Klacht van Tlonden op 29 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Meerdere keren al spullen niet geleverd bij de boodschappen maar wel betaald. Klantenservice is niet netjes en toont geen begrip Lees meer
Bij Jumbo zijn in totaal 7.810 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.849 opgelost (23%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 70 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 2.4/10. Dien een klacht in over Jumbo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Jumbo is een supermarktketen met bijna 400 winkels waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Ook kunt u inspiratie op doen in het Hallo Jumbo... Lees meer >
Het telefoonnummer van Jumbo is 0800-022 01 61 (gratis). Jumbo bellen kan tijdens de openingstijden van de klantenservice.
Jumbo is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 7.810 klachten gemeld over Jumbo. Hiervan zijn er 1.849 opgelost (23%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Jumbo delen.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over: klacht, jumbo, producten, door, boodschappen. Op basis van de 7.810 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Jumbo is 23%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Jumbo:
1. Neem eerst contact op met Jumbo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: https://www.jumbosupermarkten.nl
Twitter/X: @JumboNederland
U kunt een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Jumbo. Bezoek ook de website van Jumbo op www.jumbosupermarkten.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 7.810 klachten over Jumbo ingediend, waarvan 70 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Jumbo wordt 23% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.849 van de 7.810 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over Beschadigd product of pakket van Jumbo, Klantenservice problemen met Jumbo, Retour en terugbetaling problemen met Jumbo. Bekijk alle Jumbo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Jumbo is 0800-022 01 61 (gratis). U kunt ook een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl, waar Jumbo actief klachten behandelt.
Jumbo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10, gebaseerd op 2.731 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Jumbo een gemiddelde beoordeling van 1,9 op 10 uit 2.731 beoordelingen en een oplospercentage van 23% over 7.810 klachten. Of Jumbo betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Jumbo reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Jumbo niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Tlonden op 29 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Meerdere keren al spullen niet geleverd bij de boodschappen maar wel betaald. Klantenservice is niet netjes en toont geen begrip Lees meer
Klacht van [email protected] op 28 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Heb n nieuwe bloes bruin met witte stippen, Behandeld met Vanish, heel de plek uitgebeten, Lees meer
Klacht van Eddy Bout op 28 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Er wordt nu al een tijdje op tv en internet geadverteerd met een aktie,3 kratten 50% korting, bier waaronder Alfa bier.Ben nu in 5 vestigingen van Jumbo geweest,NIET te verkrijgen!Adverteren met iets wat nergens te verkrijgen is!Vindt het zeker niet... Lees meer
Klacht van Klant Bouchra op 27 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Mij persoonlijk is verboden gebruik te maken van de versvers garantie !!! “Dankzij deze leuke regel van de Jumbo kun je wel eens wat gratis meenemen: Wij garanderen dat onze producten minstens tot en met morgen houdbaar zijn. Vind je ondanks onze... Lees meer
Klacht van Sjors1950 op 27 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
L.S. Ik word in de jumbo boreel te deventer steeds met mijn gescande boodschappen verwezen naar een gewone kassa. Waar ik 1 in de rij moet staan en 2 ik op mensen sta te wachten die een hele kar weer in... Lees meer
Klacht van b kriens op 26 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
heb al een jaar een bezorgauto voor mijn balkon staan wat mijn uitzicht weg neemt wordt er een beetje gek van bij de bedrijfsleider geweest lage land beloofd om er om alles aan te doen maar nog steeds staat... Lees meer
Klacht van Sue-Ann op 26 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Volgens mij had ik gehoord toen ik bij Jumbo in Staelseweg 183 5914 AL VENLO wordt ik gepest dat ik stinkt. En ik kwam alleen boodschappen doen. Ik vond jammer en triest verhaal als zij... Lees meer
Klacht van Bert harinck op 26 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Hallo Ik woon in Oost-Souburg daar is nu bier in de aanbieding. Maar weer geen Jupiler of hertog Jan. Het is nu 2 jaar oprij Heineken. Waarom niet overal het zelfde. Of doe de aanbieding om de 2 weken. Lees meer
Klacht van Jamilla10 op 25 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
ik kom zeer regelmatig bij de jumbo en merk dat er van een hoop producten die ik vaak nodig heb gewoonweg niet geleverd worden dan vraag ik waneer is het er weer is dan krijg ik te horen morgen is... Lees meer
Klacht van Jamilla10 op 25 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten
ik kom zeer regelmatig bij de jumbo en merk dat er van een hoop producten die ik vaak nodig heb gewoonweg niet geleverd worden dan vraag ik waneer is het er weer is dan krijg ik te horen morgen is... Lees meer