Klacht: Telefoon kapot

Tamaraschokker op 30 december 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Zojuist heb ik u telefonisch gesproken. Naar aanleiding van uw klacht hebben wij afspraken gemaakt en houden wij contact. Ik sluit hierbij uw klacht. Mocht u in de toekomt nog vragen hebben, neem dan gerust weer contact met...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 30 december 2014

Een klant van Hollandsnieuwe heeft sinds november 2013 een abonnement en ondervindt problemen met zijn telefoon, die na twee maanden al defect was. Ondanks herhaalde pogingen om het toestel te laten repareren, inclusief hoge verzendkosten, ontvangt de klant geen adequate oplossing en blijft hij betalen voor een niet-functionerend toestel. De communicatie met de klantenservice verloopt moeizaam en er wordt geen tegemoetkoming aangeboden.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds november 2013 een abonnement van hollandse nieuwe en naar 2maand kreeg mijn telefoon al kuren, bel je er heen moet je hem laten opsturen kost me welgesteld in totaal 40euro voor het opsturen en thuis brengen weer (terwijl ik elke maand betaal voor mijn toestel en garantie) wat ik geweigerd heb, inleveren bij bel company wat ze zeggen is erg leuk die wil hem niet eens aannemen omdat het van hollandse nieuwe is, als je hun belt wat je klauwen aan geld kost kom je er gewoon niet uit! Ze beloven je van alles een nieuw toestel krijg je even later een mail dat ik hem weer moet opsturen momenteel betaal ik al 10 maand voor een toestel wat niet werkt en doet, Ligt in de la want kan er niks mee maar moet er wel voor betalen. Ze willen met niks meewerken of tegemoed komen met iets. Ik weet niet meer wat ik nu nog moet doen, heb zelfs een telefoon moeten kopen omdat ik anders niet bereikbaar ben.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag tegemoedkoming willen van de afgelopen 10 maand dat mijn toestel niet werk maar wel moet betalen voor het toestel dan is 9euro per maand. en zal heel graag het contract willen ontbinden! Heb nog nooit zo'n slechte service meegemaakt als dit! Moet nog een jaar maar nee ben er liever vandaag nog weg dan morgen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 30 december 2014 om 17:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Zojuist heb ik u telefonisch gesproken. Naar aanleiding van uw klacht hebben wij afspraken gemaakt en houden wij contact.
Ik sluit hierbij uw klacht.

Mocht u in de toekomt nog vragen hebben, neem dan gerust weer contact met ons op. Voor het antwoord op de meest gestelde vragen kunt u terecht bij onze virtuele collega Anouk via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice
U kunt uw specifieke vraag stellen aan hollandsnieuwe op Facebook en Twitter, of via www.hollandsnieuwe.nl/stel_je_vraag

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie