Klacht: hollandse nieuwe

mercha op 27 november 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat u antwoord heeft gekregen op uw vragen. Mocht dit...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 27 november 2014

Een klant van Hollandsnieuwe heeft een abonnement afgesloten, maar ervaart vanaf het begin problemen met het bereik. Ondanks herhaalde communicatie met de klantenservice en het uitvoeren van een speedtest, blijft het probleem aanhouden, vooral binnenshuis en soms ook buitenshuis. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar december een abonnement afgesloten bij Hollandsenieuwe . 2 jarig contract.Vanaf het begin al heel weinig bereik. Paar x gemailt hierover , maar bood weinig uitkomst. Ging wel buiten staan als ik moest bellen of ik werd gebeld.
Maar de laatste 6 mnd ongeveer, kan ik niet binnen bellen en buiten bijna ook niet meer.Dan wel, dan niet. Ligt eraan of de lucht niet dicht zit, ik denk dat het daar ook mee te maken kan hebben.ik woon ook achter een spoorlijn, misschien hier iets mee te maken??
Speed test gedaan bij de Belcompagnie op verzoek van Hollandsenieuwe.
U heeft heel goed bereik zei deze verkoopster ja mvr overal heb ik bereik, alleen niet in woning ,en in mijn straat soms aan het einde van de woonblok.
Alles gedaan wat Hollandse nieuwe in een email vroeg, toestel resetten,netwerk update gedaan enz.
Gelukkig heb ik uitstekende internet op mijn mobiel. whatapp altijd bereikbaar voor mijn familie.
Maar een dokter of ziekenhuis bellen?? 1 groot drama, mocht ik buiten al een plekje hebben gevonden, dan hoop ik dat ik het gesprek kan afmaken.
Nou helaas verbinding is zo weer verbroken.
Geen netwerk beschikbaar staat er dan.
Heb al tig x aangeven dat ik alleen in mijn woning en straat geen netwerk heb, krijg nu weer als antwoord dat ik moet aangeven wat er scheelt.!!!
En ook als antwoord op mijn vraag, u word terug gebeld zonder nummerweergave, ik weer contact formulier ingevuld.
Ik kan zeldzaam gebeld worden, want ik heb geen bereik binnen, wil u mij Aub via de mail benaderen als u geen gehoor krijg.
Krijg alleen standaard het zelfde formulier toegezonden met….
Mobiel resetten , enz
Ik hoopte dat Hollandse nieuwe mij zou bellen, als ik op dat moment op een andere plaats was, maar helaas .
Mercha

Gewenste Oplossing:

Dat er een oplossing komt , dat ik normaal kan bellen of gebeld worden!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 17 december 2014 om 10:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u
inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat u antwoord heeft gekregen op uw vragen.

Mocht dit niet het geval zijn, neem dan gerust weer contact met ons op. Voor het antwoord op de
meest gestelde vragen kunt u terecht bij onze virtuele collega Anouk via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice

U kunt uw vraag stellen via www.hollandsnieuwe.nl/stel_je_vraag
Ook helpen wij u graag verder via Facebook en Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - over het algemeen zie ik achter de vele klachten Hollandsenieuwe opgelost staan, net zoals bij mij klacht. Klopt dit wel.... Nou ik heb nog steeds het zelfde probleem hoor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

mercha

Heeft op 28 december 2014 om 13:17 geantwoord

Hollandse nieuwe heeft mijn klacht opgelost.
Ik woon in een gebied waar de dekking niet toereikend is.
Mag gelukkig mijn abonnement vroegtijdig stopzetten.
Nu goed uitkijken waar ik nu een abonnement afsluit
Bedankt voor deze oplossing

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie