Klacht: Geannuleerd abonnement na maanden actief

Miranda.50 op 29 oktober 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat u antwoord heeft gekregen op uw vragen. Mocht u...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 29 oktober 2014

Na het plaatsen van een bestelling voor een abonnement en telefoon bij studentmobiel in juli 2014, ontstonden er problemen met de order. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, werd de bestelling geannuleerd, maar ontving de klant in oktober alsnog een melding van een incasso voor het abonnement. Ondanks herhaalde e-mails heeft het bedrijf niet gereageerd, waarna de klant de incasso heeft laten terugboeken.

Mijn Klacht:

Begin juli 2014 via studenmobiel order geplaatst abonnement + telefoon. Na 3 weken nog niets binnen ben ik gaan bellen en mailen met studentmobiel de order klopte niet kopie rijbewijs was onleesbaar. Hollands nieuwe gemaild en belde mij na 10 dagen terug (ondertussen zitten we al op begin augustus). Omdat order niet goed is gegaan en ik ervan afzie wordt mijn hele bestelling geannuleerd. Ik heb daar netjes een mail over ontvangen. Nu krijg ik op 16 oktober 2014 een mail met mededeling dat de maandelijkse incasso van abonnement …… Binnen enkele dagen zal plaatsvinden! Ik heb nu 4x gemaild nog steeds niet teruggebeld. Incasso heb ik inmiddels laten terugboeken.

Gewenste Oplossing:

Of via mail of telefoon duidelijkheid dat ik geen abonnement heb! Ik heb zelfs hun eigen mail met de bevestiging van de annulering naar hun gemaild.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 02 december 2014 om 12:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Enige tijd geleden heeft u hier een bericht geplaatst. Gezien het tijdsbestek gaan wij ervan uit dat u inmiddels via andere kanalen contact met ons heeft gehad en dat u antwoord heeft gekregen op uw vragen.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust weer contact met ons op. Via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice helpt onze virtuele collega Anouk u graag verder. Ook helpen wij u graag verder via Facebook en Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie