Klacht: Elke maand geld innen maar geen diensten leveren

klant0413 op 30 januari 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 30 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Zojuist heb ik u telefonisch gesproken. Naar aanleiding van ons telefoongesprek heb ik u kosteloos een nieuwe simkaart verstuurd en een e-mail gestuurd met informatie om het internet in te stellen. Mocht u in de toekomt nog vragen...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 30 januari 2015

Een klant van Hollandsnieuwe ervaart al maanden problemen met het internet op zijn toestel, ondanks het betalen van het abonnement. Ondanks herhaalde klachten en verzoeken om hulp van de klantenservice, blijft de situatie onveranderd en wordt er geen oplossing geboden. De klant vindt het onterecht dat er kosten verbonden zijn aan het aanvragen van een nieuwe simkaart.

Mijn Klacht:

Al vanaf het begin van mijn abonnement klachten helaas. Zie mijn klacht in 2013 ook. Elke maand word het bedrag van mijn abonnenment geind maar ik krijg de dienst waar ik voor betaal simpelweg niet geleverd. Ik kan al maandenlang geen gebruik maken van internet op mijn toestel (behalve daar waar ik gebruik kan maken van wifi) klacht meerdere malen voorgelegd. De hele tijd krijg ik lijsten om in te vullen: waar doet u telefoon het niet? kunt u 3 adressen op geven etc etc….internet doet het nergens niet, op geeneen tijdstip helemaal niets. Dit is al bijna een jaar aan de gang maar ik kom niet door de klantenservice van hollandse nieuwe. Voor een nieuwe simkaart vragen ze geld (hoe bizar is dit?). Vervolgens moet ik 5 formulieren invullen elke keer weer keer op keer, simkaart in andere telefoons proberen etc…..al meerdere malen aangegeven dat dit alles niet helpt en niet werk! Ik weiger dan ook nog maar iets in te vullen.

Gewenste Oplossing:

Zsm internet op telefoon kunnen gebruiken, abonnementskosten voor mijn internet terugbetalen aan mij voor in minimaal de afgelopen 5 maanden. Indien dit niet waargemaakt kan worden per direct mijn abonnement stopzetten en de het deel van de dienst (internet) die niet geleverd is waar wel voor betaald is terugbetalen aan mij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 30 januari 2015 om 16:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Zojuist heb ik u telefonisch gesproken.

Naar aanleiding van ons telefoongesprek heb ik u kosteloos een nieuwe simkaart verstuurd en een e-mail gestuurd met informatie om het internet in te stellen.

Mocht u in de toekomt nog vragen hebben, neem dan gerust weer contact met ons op. Voor het antwoord op de meestgestelde vragen kunt u terecht bij onze virtuele collega Anouk via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice
U kunt uw specifieke vraag stellen aan hollandsnieuwe op Facebook en Twitter, of via www.hollandsnieuwe.nl/stel_je_vraag

Met vriendelijke groet,

hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie