Klacht: hotel overnachting reserveren met 2 vouchers voor 1 overnachting.

Erikrob op 23 maart 2017 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 23 maart 2017

Een klant heeft twee vouchers aangeschaft bij Koopjedeal voor een overnachting voor vier personen bij Fletcher Hotels in Paterswolde, maar ondervindt problemen bij het activeren van de vouchers. De klant vraagt om hulp bij het boeken van de overnachting voor twee kamers van twee personen, nadat er €73,90 is betaald voor de vouchers.

Mijn Klacht:

ik heb 2 Vouchers gekocht bij Koopjedeal voor een overnachting van 4 personen en heb daarna getracht deze te boeken bij Fletcherhotel in Paterswolde.
De vouchers krijg ik niet geactiveerd wat moet ik doen om 1 overnachting te boeken voor 2 kamers van 2 personen in bovengenoemd hotel.
Voor de vouchers heb ik €.73,90 voor betaald.
Hoe nu verder?

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden wanneer u me informeert hoe nu verder met deze boeking?

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM