Klacht: Hotel in leeuwwarden

Lyra1957 op 02 mei 2013 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Gasten verzocht contact met ons op te nemen via [email protected]. Met vriendelijke groet, Fletcher Webcare Team

Categorie Hotels
Status Opgelost
Datum 2 mei 2013

Een klant heeft moeite met het boeken van een hotel in Leeuwarden via vouchers en heeft dit probleem al drie maanden. Als laatste poging wil de klant het hotel op 22 en 23 juni boeken en vraagt om hulp bij het proces. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij zijn al een 3 maanden bezig om dat hotel te boeken via onze vouchers maar komen er niet door
wij wilde als laatste poging 22/23 juni proberen
kunt u ons daar mee helpen

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat u voor ons dat hotel kunt boeken
Als ik eerlijk ben had u voor verkoop van vouchers dus wel alle beperkingen kunnen doorsturen wij mogen boeken als her
t normaal niet meer lukt dat vind ik een slechte zaak u was zo prat er op om die vouchers te verkopen maar als fletcher klant kom je nergens bij

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fletcher Hotels een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fletcher Hotels

Heeft op 31 mei 2013 om 13:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gasten verzocht contact met ons op te nemen via [email protected].
Met vriendelijke groet,
Fletcher Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM