Mijn Klacht:
Mijn zusje en ik ( 66 en 62) zijn gisteravond vol verwachting naar de voorstelling Jesus Christ gegaan.
Groot was onze teleurstelling dat de dure zitplaatsen op de 1e rang 7e rij, rechtvooruit kijkend een groot zwart doek liet zien en pas bij het rekken van de nekken naar links waren we in staat een deel van het toneel te zien.( We heb ben lang gespaard om eens een keer naar een voorstelling te gaan en dan nu dit!
De hoofdrolspeler Ted Neely konden we pas na de pauze deels aanschouwen omdat hij toen midden op de buhne stond. We dienen bij deze een klacht in. U kunt in deze zaal geen stoelen verkopen voor deze prijs als het zicht op de buhne beperkt is. Gelukkig waren we niet de enigen die allemaal hun teleurstelling uitspraken en aan u ook een klacht zouden sturen.Ten slotte willen we graag vermelden dat deze zaal niet geschikt is voor eenmusical, of u moet een deel van de zaalstoelen niet verkopen, of met de vermelding dat er slechts gedeeltelijk zicht is.
In afwachting van uw reactie tekenen wij, Mw. Jenny Ketelaar en Mw. Berry Ketelaar.
Dit was de mail aan Eventim. Gisteren 3 januari werden we gebeld dat we een fotoboek zouden krijgen van de musical als compensatie. Hiermee gaan we NIET akkoord. We hebben gespaard om voor het eerst naar zo\’ voor ons dure musical te gaan en dan tevreden moeten zijn met een boek over de musical?? We hebben geweigerd en wachten af waarmee ze nu komen. ( de Producenten)
Gewenste Oplossing:
Nieuwe kaarten ontvangen voor een andere voorstelling of een deel van het geld retour.

