Klacht: onduidelijke berekening verlaagde maandbedrag

Harry Vrancken op 19 april 2023 over EnergieDirect in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
EnergieDirect has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 april 2023
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen Harry, Fijn elkaar even gesproken te hebben, en fijn dat het allemaal duidelijk is nu! Mocht je het bedrag toch willen aanpassen, kan dit via onze app/website. Fijn weekend toegewenst! Groetjes, Eleonora

Status Opgelost
Datum 19 april 2023

Een klant van EnergieDirect heeft vragen over de recente verlaging van zijn maandbedrag van € 154 naar € 14. Hij betwijfelt de reden van deze verlaging, die wordt toegeschreven aan het prijsplafond, aangezien dit niet van toepassing is op zijn situatie. De klant verzoekt om contact met een medewerker in plaats van een chatbot, om zekerheid te krijgen over zijn verbruik en mogelijke nabetalingen.

Mijn Klacht:

Mijn maandbedrag is verlaagd van € 154 naar het zéér lage bedrag van € 14. Nou kan dit best kloppen, maar als reden wordt aangegeven het prijsplafond. Dat slaat nergens op, want dat speelt niet bij ons en daarbuiten hebben we sinds februari zonnepanelen én vloer-en spouwisolatie. Nu staat er ergens dat ze mijn verbruik niet kunnen inzien. Ik wil dus zeker weten dat ik straks niet met een nabetaling wordt geconfronteerd. Ik wil een medewerker aan de lijn krijgen en geen chatbot!

met vriendelijke groeten,

H.Vrancken

Gewenste Oplossing:

persoonlijk contact over de berekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar EnergieDirect over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EnergieDirect in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat EnergieDirect een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

EnergieDirect

Heeft op 21 april 2023 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen Harry,

Fijn elkaar even gesproken te hebben, en fijn dat het allemaal duidelijk is nu! Mocht je het bedrag toch willen aanpassen, kan dit via onze app/website.

Fijn weekend toegewenst!

Groetjes,
Eleonora

Alle klachten die gemeld zijn door Harry Vrancken
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie