bezorgen van de krant
Klacht van Plausch01 op 24 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Al de zoveelste keer dat we geen krant op zaterdag hebben . En anders komt hij wel heel laat. Lees meer
Bij Telegraaf zijn in totaal 9.451 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 8.199 opgelost (86%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 105 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10 (afgelopen 12 maanden, 28 stemmen), over alle jaren 4.4/10 (1.988 stemmen). Dien een klacht in over Telegraaf. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9.451 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8.199 opgelost (86%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, ontvangen, bezorging, telegraaf, klacht. Op basis van de 9.451 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 86%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.451 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 105 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 86% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.199 van de 9.451 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Telegraaf heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt Telegraaf bereiken via de officiële contactpagina op de website (ma-vr 08:00-17:00, za 09:00-12:00). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Telegraaf heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 4,4 op 10, gebaseerd op 1.988 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Telegraaf een gemiddelde beoordeling van 4,4 op 10 uit 1.988 beoordelingen en een oplospercentage van 86% over 9.451 klachten. Of Telegraaf betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Plausch01 op 24 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Al de zoveelste keer dat we geen krant op zaterdag hebben . En anders komt hij wel heel laat. Lees meer
Klacht van kint op 24 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Onze ochtendkrant is regelmatig te laat.Vaak is het half negen i.p.v. zeven uur dan zijn we naar ons werk en kunnen we de krant pas na ons werk lezen. Lees meer
Klacht van J. Kosters op 24 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Geen krant bezorgd Lees meer
Klacht van boodschappen12 op 22 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Voor de tweede keer in korte tijd op zaterdag niet ontvangen. Lees meer
Klacht van jcajjanssen op 22 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Sinds wij sinds dit jaar een nieuwe bezorger hebben die bij ons de Telegraaf en het FD bezorgt is het iedere keer spannend of de kranten wel op tijd of of ze wel bezorgd worden. Vandaag werd alleen de Telegraaf... Lees meer
Klacht van aa van dalen op 22 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
we krijgen de laatste keren op zaterdag pas laat de krant doordeweeks is hij wel vroeg maar op zaterdag niet het is half elf en ik heb hem nog niet dat is na de kerst ongeveer begonnen anders was hij... Lees meer
Klacht van Diepens51 op 22 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb vandaag wederom geen telegraaf ontvangen. Dit is al de zoveelste keer. En de service van de telegraaf is abominabel. Ik kan niet inloggen dus kan geen digitale krant lezen. Ik moet dus een krant kopen. Dat is duurder... Lees meer
Klacht van corgiguus2010 op 19 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Geachte, ik wil de Telegraaf feliciteren met het feit dat ik nu voor de 3e achtereenvolgende dag geen krant heb ontvangen. Mijn klacht welke ik ook op 18-02-2020 via klacht.nl heb ingezonden kunt u hierin terugzien. De Telegraaf denkt klanten... Lees meer
Klacht van H.tongeren38 op 19 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ergens vorig jaar is de organisatie van de bezorging veranderd. Sindsdien wordt de krant vaak te laat bezorgd. Vorig jaar zeven keer, deze maand al vier (!) keer. De bezorger is van goede wil, dus ga ik er van uit... Lees meer
Klacht van AFMS op 18 februari 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Het is haast 14 dagen goed gegaan na een reeks van klachten over een uit de bus hangende krant maar vandaag hing de krant weer uit de bus. Ik weet niet of dit een eenmalige vergissing is of weer even pesten. Voorlopig... Lees meer