Klacht: OPLICHING NL13 ABNA 0506 4173 44

ireeenx op 24 maart 2019 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 maart 2019
Reactie van het bedrijf:

Hallo Ireeenx, Wat gigantisch balen dat je bent opgelicht. Goed dat je de moeite neemt om online meer informatie te zoeken bij andere gedupeerde met dezelfde klacht. Wel is het dan verstandig om ook naar onze reactie op die klachten...

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 24 maart 2019

Een klant van ABN AMRO heeft melding gemaakt van een oplichting met het rekeningnummer NL13 ABNA 0506 4173 44, dat nog steeds actief is. De klant vraagt zich af waarom deze rekening niet geblokkeerd is en hoe hij zijn geld kan terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Zojuist heb ik hier klachten over gelezen maar helaas is hij nog steeds actief. Ik ben ook opgelicht. Waarom is deze nog niet geblokkeerd??

Kunnne jullie achterhalen wie hier achter zit? Hoe zorg ik er voor dat ik mijn geld terug krijg?

Gewenste Oplossing:

Mijn geld teruggestort krijgen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 25 maart 2019 om 09:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo Ireeenx,

Wat gigantisch balen dat je bent opgelicht.

Goed dat je de moeite neemt om online meer informatie te zoeken bij andere gedupeerde met dezelfde klacht. Wel is het dan verstandig om ook naar onze reactie op die klachten te kijken. Daar kun je zien dat dit niet het rekeningnummer van de oplichter is, maar het tussenrekeningnummer van Tikkie.

Hieronder geef ik graag meer uitleg over de manier waarop Tikkie werkt.
Een Tikkie betaling gaat via een tussenrekening bij ABN AMRO. Het IBAN NL13ABNA0506417344 is één van deze tussenrekeningen.
In de omschrijving van de betaling vind je het rekeningnummer van de ontvanger.

Een Tikkie betaling is, net zoals een gewone overboeking, niet terug te draaien. Wij kunnen er dus niet voor zorgen dat je het geld terugkrijgt.
Omdat je aangeeft dat er sprake is van oplichting raad ik wel aan om aangifte bij de politie te doen. Dit kan online via www.politie.nl.
Daarnaast wil ik je vragen om aan Tikkie door te geven dat je bent opgelicht zodat zij maatregelen kunnen treffen tegen deze persoon. Tikkie is met Whatsapp te bereiken op nummer 06 - 8365 4343.

Hopelijk zorgt bovenstaande ervoor dat de oplichter geen nieuwe slachtoffers meer kan maken
Met vriendelijke groet,

Janwalter
ABN AMRO Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM