Klacht: Langere wachttijden bij de chatservice

ipeek op 04 augustus 2026 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Open
Datum 4 augustus 2026

De klant heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice van ABN AMRO via de chatbot, maar ondervindt langdurige wachttijden van tot wel twee uur. Ondanks deze pogingen heeft de klant tot nu toe geen reactie ontvangen, wat als teleurstellend en onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere keren geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice van ABN AMRO via de chatbot, maar ik ervaar zeer lange wachttijden. Gisteren heb ik twee uur gewacht en vandaag anderhalf uur. Tot nu toe heb ik geen reactie ontvangen van het bedrijf, wat erg teleurstellend is. Ik vind het onacceptabel dat het zo lang duurt om hulp te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek ABN AMRO om de wachttijden bij de chatservice te verbeteren, zodat klanten sneller geholpen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

49 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over ABN AMRO
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

49 minuten geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ABN AMRO

Alle klachten die gemeld zijn door ipeek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM